Darmowa dostawa do Paczkomatu od 400zł
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

październik

( ilość produktów: 14 )

Twoje kamienie urodzeniowe to: turmalin i opal

Opal dodaje swojemu właścicielowi odwagi oraz pobudza kreatywność. Służy do uzdrawiania emocjonalnego, a także może być włączony do rytuałów mających na celu ochronę.

Turmalin występuje w wielu kolorach. Niewiele klejnotów może dorównać jego różnorodnej palecie odcieni, od tonacji różowych po zielone. Ten kamień szlachetny wykorzystuje się do odpędzenia złej energii i obaw. U noszącej go osoby rozwija empatię i przynosi uzdrowienie emocjonalne.

MarkaMarka
CenaCena
-

Kamienie urodzeniowe

Nazywane również kamieniami osobistymi, to talizmany, kamienie szczęścia, z którym warto iść przez życie. Dzięki nim biżuteria noszona na co dzień nabiera prawdziwego znaczenia. Zwyczaj noszenia kamieni pasujących do miesiąca urodzin od wieków istnieje w wielu kulturach i tradycjach, a zwłaszcza, w tych najbardziej rozwiniętych. Podobnie jak nasi przodkowie, zakładamy, że taka biżuteria będzie nie tylko ładnie wyglądać, ale pomoże nam zachować równowagę duchową, dobre zdrowie. Będzie znacząco wpływać na nasze wibracje, emocję i postawę, wspierać nasze zdolności i predyspozycje, z którymi przyszliśmy na świat. Kamienie urodzeniowe to kamienie naturalne szczególnie sprzyjające osobom urodzonym w przypisanym do nich miesiącu. Warto znać swój kamień miesiąca urodzenia oraz historię ich pochodzenia. Kamienie urodzeniowe to od lat doskonałe i popularne upominki dla najbliższych. Dzięki nim prezent staje się wyjątkowy i bardzo osobisty

pixel