Darmowa dostawa do Paczkomatu od 400zł
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

lew

( ilość produktów: 18 )

23.07 - 23.08

Kamienie dla Lwa: kryształ górski, cytryn, rubin, granat, tygrysie oko, onyks, labradoryt

Cechy charakterystyczne: Ma płomienny temperament oraz głowę pełną kreatywnych pomysłów. Hojny, szczodry, emanuje olbrzymią energią, trudno go nie zauważyć. W każdej sytuacji jest szczery i lojalny. Jest bardzo oddany najbliższym, przyjaciołom, współpracownikom. Uwielbia silne emocje, adrenalinę. Ma trudności z kontrolowaniem wydatków, ponieważ chce cieszyć się życiem w luksusie. Jest ekstrawagancki i zwykle nie zwraca uwagi na drobiazgi. Lubi korzystać z życia i nie skąpi sobie pieniędzy na rozrywki czy przyjemności. Zdarza mu się wydać za dużo pieniędzy. W dodatku nie potrafi zacisnąć pasa, kiedy wymaga tego sytuacja życiowa. Nawet w obliczu finansowych tarapatów chce utrzymać dotychczasowy standard życia.

Bieda przeraża i demotywuje, dlatego potrafi naprawdę ciężko pracować, żeby utrzymać przynajmniej iluzję wysokiego poziomu życia. Lider, odważnie podejmuje decyzje, manifestuje założone cele. Lubi narzucać swoją wolę, ale sam nie znosi się podporządkowywać, dąży do samodzielności. Gwałtownie i często wybuchowo wyraża swoje emocje. Potrafi być niecierpliwy i emocjonalny. Może wydawać się zarozumiały, zbyt pewny siebie, arogancki, apodyktyczny. Dla nikogo nie zamierza się zmieniać. Bywa bardzo pamiętliwy. Nie toleruje głupoty, prymitywu, tchórzostwa. Broni słabych. Dużą wagę przywiązuje do sprawiedliwości. Ostro wydaje własne osądy. Przewrażliwiony na krytykę, zbyt mocno to przeżywa i musi „odchorować".  

Zadania do przepracowania: Kontrola wyrażania emocji, większy dystans. Współpraca w zespole, mniej narzucania. Akceptacja odmienności innych, bez oceny, krytyki. Kończenie projektów, zadań. Okiełznanie słomianego zapału. Większa wytrwałość i cierpliwość. Nie wszystko złoto co się świeci. 

MarkaMarka
CenaCena
-

Kamienie dla znaków zodiaku - jak dobrać?

Granat dla lwa ważna jest samorealizacja. Chce odnosić sukcesy zawodowe i prywatne. Dlatego granat pomoże zabezpieczyć uczucia i cele materialne. Osłania miłość, wznieca płomień pożądania, rozpala pasje. Jeśli lew zacznie wątpić w swe władcze przeznaczenie, to energia granatu postawi go na nogi. Rubin otwiera zrozumienie dla istoty miłości. Pomaga w przetworzeniu wszelkiej miłości na konkretne działania mające na celu czynienie dobra. Waleczny lew dąży śmiało do celu, choć czasem zdarza mus się potknąć lub zatrzymać w biegu. 

Tygrysie oko wspomaga siły fizyczne i duchowe. Moce Tygrysiego oka ochronią ludzi spod znaku lwa i zapewnią powodzenie w różnych dziedzinach życia. Otwiera umysł Lwa, ucząc go rozpoznawać własne błędy oraz spoglądać do wewnątrz. Moc cytrynu przyda się, gdy osłabną siły i wola walki. Za sprawą cytrynu lew osiągnie harmonię w życiu zawodowym i rodzinnym. Pomaga lepiej patrzeć na swoje słabości i niedoskonałości, przyczyniając się do osiągnięcia przez nich większej doskonałości wewnętrznej. Wpływa na rozwój zdolności twórczych. Kryształ górski pozytywnie wpływa na rozwój wewnętrzny Lwa, niweluje przeszkody mentalne w osiągnięciu przez niego doskonałości. Onyks ponieważ symbolizuje wytrzymałość, odwagę i siłę. Jest to kamień, który pomaga Lwom odzyskać energię i przywrócić równowagę. Pomaga Lwom w ich wszystkich działaniach, a także w ich wytrwałych wysiłkach do osiągnięcia sukcesu. Lew ma osobowość gwiazdy, lubi, gdy oczy wszystkich zwrócone są na niego, przez co często może koncentrować się na powierzchowności i przywiązywać zbyt dużą wagę do spraw doczesnych. Dzięki labradorytowi Lwy otworzą się na swoją duchową i emocjonalną stronę.

pixel