Darmowa dostawa do Paczkomatu od 400zł
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

bliźnięta

( ilość produktów: 11 )

21.05 - 21.06

Kamienie dla Bliźniąt: tygrysie oko, cytryn, czaroit, akwamaryn, kryształ górski, onyks

Cechy charakterystyczne: palący ogień i zimny lód w jednej osobie. Dwie twarze. Błyskawicznie łapią koncepcje, nową wiedze. Zabija je monotonia. Mają dużo do powiedzenia, na każdy temat, często plotki, ocena innych, krytyka, cynizm, sarkazm. Sztuczność, tworzenie otoczki, że wszystko wiedzą najlepiej, że mają idealną rodzinę. Wszystko i o wszystkich chcą wiedzieć, przy czym nie sprawdzają informacji, nie zagłębiają się w źródło wiedzy. Lawirują, kręcą, dopytani o konkret w jakimś temacie - zwykle nie mają odpowiedzi. Duża powierzchowność informacji i wiedzy. Silna potrzeba ruchu (powietrze), lubią podróżować, przemieszczać się, otaczać się tłumem ludzi, przebywać w towarzystwie.

Potrzebują być stale zaskakiwane, stymulowane intelektualnie, szukać wrażeń i adrenaliny. Są wszędzie, skupiają wokół siebie zainteresowanie, są przekonujący, głośni. Posiadają duże poczucie humoru. Wielozadaniowość – robią wiele na raz, ale często nie kończą. Maja duża skłonność do nałogów, jak nie znajdą samokontroli, to nałogi mogą być bardzo niebezpieczne. Możliwa niewierność w związkach – szybko się nudzą, potrzebują partnerów, którzy będą dostarczać wrażeń. Doskonale radzą sobie z krytyką innych, nic ich nie wzrusza, nie dotyka, uwielbiają być w centrum uwagi. Należą do wszystkich, pasują wszędzie, zawsze się odnajdą, wkleją w towarzystwo. Często politycy, dziennikarze, osoby publiczne.

Zadania do przepracowania: relacje 1 na 1. Budowanie głębi w relacjach. Zatrzymanie umysłu, który stale przetwarza informację, ciągle domaga się bodźców. Praca z emocjami. Niedojrzały Bliźniak kompletnie nie rozumie uczuć i emocji drugiego człowieka. Stale żyją na poziomie głowy, w świecie intelektu – przez co często potrafią sprawić innym przykrość i ból.  Zadanie to zrozumienie emocji innych ludzi, traktowanie ludzi z godnością oraz szacunkiem dla ich odmienności. Kontrola komunikacji - tak żeby nie ranić słowami. Praca z cierpliwością, empatią. Koncentracja na jednym zadaniu – kończenie projektów. Wyłączenie głowy, włączenie intuicji, serca. Nauczyć się przepracowywać własne błędy, bez uciekania, bez przeskakiwania na inny temat, bez wypierania czy przerzucania winy na innych.

MarkaMarka
CenaCena
-

Kamienie dla znaków zodiaku - jak dobrać?

Dla Bliźniąt ważna jest osłona, jaką niesie ze sobą moc tygrysiego oka. W Tygrysim oku tkwi życiodajna energia lecząca choroby, uśmierzająca ból i pomagająca przezwyciężyć niepowodzenia. Ten kamień napawa optymizmem, co spodoba się ludziom urodzonym pod znakiem Bliźniąt. Cytryn ukoi skołatane nerwy i przywróci zdrową równowagę w różnych sferach życia. Cytryny wyglądem przypominają bursztyny, więc ich naturalne ciepło ogrzeje Bliźnięta w chwilach zwątpienia. Doda sił, oddali negatywną aurę i sprawi, iż osoby spod znaku Bliźniąt będą wierzyć w swoje przeznaczenie do szczęścia. Akwamaryn wspomagać będzie przedsiębiorczego Bliźniaka. To kamień niezwykle pomocny w przezwyciężaniu stresu, dodatkowo wzmacnia siły witalne i pomaga radzić sobie z natłokiem obowiązków. Jednocześnie dobrze działa w sferze uczuć i więzi międzyludzkich, o które Bliźnięta nieustannie zabiegają. 

Kryształ górski w przypadku Bliźniąt zabezpieczy przed znużeniem, zniechęceniem i apatią, jak również nie pozwoli się poddać i wspomoże w dążeniu do życiowych celów. Onyks uważany jest za kamień szczęścia i chroni przed złymi wpływami. Może pomóc wzmocnić wiarę w siebie i uzyskać poczucie stabilności. Ten kamień może pomóc w rozwiązaniu problemów, które są często stawiane na drodze Bliźniąt. Czariot pomaga uwolnić się od lęków i niepokojów, sprowadza zdrowy i dobry sen. Pomaga osobie, która go nosi w samorozwoju duchowym i osobistym.

pixel