Darmowa dostawa do Paczkomatu od 400zł

 

Wodnik 21.01 - 19.02

PlanetaUran, planeta rewolucji

Żywioł – powietrze na zewnątrz, w środku ogień

Cechy charakterystyczne: To rebeliant, buntownik, człowiek zmian. Związany z reformami, tworzeniem nowych systemów. Duża awangarda we wszystkich dziedzinach życia. Urodzony po to, żeby być innym, wyróżniać się, zmieniać ludzi wokół. Nie lubi być „normalny”. Błyskawicznie i w naturalny sposób odnajduje się wśród nowych technologii, szybko zdobywa nową wiedzę, myśli globalnie. Duży intelekt, obywatel świata. Utrzymuje relacje na dystans, w sieciach społecznościowych zamiast w realu, na odległość, często nie angażuje się w związek. Niecierpliwy, ciągle szuka czegoś nowego. Jest skłonny poświęcić jednostkę dla ogółu. Widzi szeroko, ale nie widzi szczegółów. Ma wielkie wizje, ale sam nie potrafi ich zamanifestować, solowy gracz. Za mało ma empatii i emocji. Często idzie po trupach do celu. Posiada największe ego ze wszystkich znaków, chełpi się tym, że jest lepszy od innych. Szybko przeskakuje do kolejnego celu, nie potrafi docenić drogi jaką pokonał, każdego kroku.

Zadania do przepracowania: Budowanie relacji 1x1. Pamięć o jednostce, zauważanie innych ludzi. Praca w zespole, współpraca. Przyjmowanie pomocy od innych. Praca z emocjami, wczuwaniem się w emocje, wyrażanie, bez uciekania od nich. Wizja i cel nie mogą być ważniejsze od ludzi, ideologia czy zasady nie mogą być ponad wszystkim. Praca z wrażliwością i zaangażowaniem. Pogłębianie relacji, przyjaźni. Częściej być z drugim człowiekiem.

Kamienie dla Wodnika: amazonit, turkus, akwamaryn, szafir, larimar, szmaragd

wodnik

Kamienie dla znaków zodiaku - jak dobrać?

Amazonit jest kamieniem odwagi i prawdy. Ma silne działanie kojące. Jest charakterystyczny swoim turkusowym kolorem. Pomaga przywrócić równowagę i harmonię z otoczeniem. Odpycha negatywną energię. Amazonit odpręża, wspomaga zrozumienie i zmniejsza dystans międzyludzki. Turkus dla Wodnika ważna jest jego osłonowa moc i siła płynąca z głębi turkusowego pola energetycznego. Napełnia Wodnika natchnieniem, spokojem i siłą do urzeczywistniania postawionych celów. Stanowi ochronę przed niekorzystnymi wpływami ze strony innych. Dla Wodnika ważne jest uznanie, a akwamaryn pomaga spełniać życiowe cele. Nadaje Wodnikowi większe poczucie nieograniczoności i wolności oraz umiłowanie w odnajdywaniu prawdy i miłości. Pomaga zrozumieć Wodnikowi jego "Ja". Akwamaryn przekazuje Wodnikowi umiejętność swobodnego wyrażania się. Dla Wodnika niezwykle cenna będzie siła szafiru, wzmocni jego charakter, asertywność i poprawi samoocenę oraz wesprze w dążeniu do określonych celów.  Jego niebieska odmiana uczy Wodnika nadawać rangę pierszeństwa określonym ideom, zamierzeniom i zadaniom. Bezpośrednio pomaga Wodnikowi znaleźć cel i drogę do niego. Wodnik odczuje wiele pozytywnych emocji za sprawą szmaragdu. Wystarczy niewielki fragment tego kamienia, by spotęgować siły witalne i energię Wodnika. Pomaga też w miłości i buduje pewność siebie. Larimar da Wodnikowi ukojenie nerwów, pomoże odzyskać równowagę oraz dodatkowo pogłębić wieź ze wszechświatem. Larimar podobnie jak morze, od którego nosi nazwę, uspokaja, leczy i ochrania przed złem. Kamień ten jest więc dla Wodnika idealny. 

Biżuteria dla Ciebie…
Nowości
Kolczyki z kwarcem różowym
Kolczyki z kwarcem różowym

120,00 zł

szt.
Labradoryt kolczyki Mandala
Labradoryt kolczyki Mandala

240,00 zł

szt.
Naszyjnik z Turmalinami - Monety
Naszyjnik z Turmalinami - Monety

230,00 zł

szt.
Newsletter
Zapisz się do newlettera i odbierz - 5% rabatu na pierwsze zamówienie!
 • ŚLEDŹ NAS NA  
 • Facebook Mystic Wings
 • Instagram Mystic Wings
 • Tik Tok Mystic Wings
 • Pinterest Mystic Wings
 • Jakość

  Kamienie naturalne, srebro 925
 • Certyfikat

  Rejestracja w Urzędzie Probierczym Kraków nr 13444
 • Bezpieczeństwo

  Certyfikat SSL. Bezpieczeństwo i zaufanie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl