Darmowa dostawa do Paczkomatu od 400zł
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

wodnik

( ilość produktów: 7 )

21.01 - 19.02

Kamienie dla Wodnika: amazonit, turkus, akwamaryn, szafir, larimar, szmaragd

Cechy charakterystyczne: To rebeliant, buntownik, człowiek zmian. Związany z reformami, tworzeniem nowych systemów. Duża awangarda we wszystkich dziedzinach życia. Urodzony po to, żeby być innym, wyróżniać się, zmieniać ludzi wokół. Nie lubi być „normalny”. Błyskawicznie i w naturalny sposób odnajduje się wśród nowych technologii, szybko zdobywa nową wiedzę, myśli globalnie. Duży intelekt, obywatel świata. Utrzymuje relacje na dystans, w sieciach społecznościowych zamiast w realu, na odległość, często nie angażuje się w związek. Niecierpliwy, ciągle szuka czegoś nowego. Jest skłonny poświęcić jednostkę dla ogółu. Widzi szeroko, ale nie widzi szczegółów. Ma wielkie wizje, ale sam nie potrafi ich zamanifestować, solowy gracz.

Za mało ma empatii i emocji. Często idzie po trupach do celu. Posiada największe ego ze wszystkich znaków, chełpi się tym, że jest lepszy od innych. Szybko przeskakuje do kolejnego celu, nie potrafi docenić drogi jaką pokonał, każdego kroku.

Zadania do przepracowania: Budowanie relacji 1x1. Pamięć o jednostce, zauważanie innych ludzi. Praca w zespole, współpraca. Przyjmowanie pomocy od innych. Praca z emocjami, wczuwaniem się w emocje, wyrażanie, bez uciekania od nich. Wizja i cel nie mogą być ważniejsze od ludzi, ideologia czy zasady nie mogą być ponad wszystkim. Praca z wrażliwością i zaangażowaniem. Pogłębianie relacji, przyjaźni. Częściej być z drugim człowiekiem.

MarkaMarka
CenaCena
-

Kamienie dla znaków zodiaku - jak dobrać?

Amazonit jest kamieniem odwagi i prawdy. Ma silne działanie kojące. Jest charakterystyczny swoim turkusowym kolorem. Pomaga przywrócić równowagę i harmonię z otoczeniem. Odpycha negatywną energię. Amazonit odpręża, wspomaga zrozumienie i zmniejsza dystans międzyludzki. Turkus dla Wodnika ważna jest jego osłonowa moc i siła płynąca z głębi turkusowego pola energetycznego. Napełnia Wodnika natchnieniem, spokojem i siłą do urzeczywistniania postawionych celów. Stanowi ochronę przed niekorzystnymi wpływami ze strony innych. 

Dla Wodnika ważne jest uznanie, a akwamaryn pomaga spełniać życiowe cele. Nadaje Wodnikowi większe poczucie nieograniczoności i wolności oraz umiłowanie w odnajdywaniu prawdy i miłości. Pomaga zrozumieć Wodnikowi jego "Ja". Akwamaryn przekazuje Wodnikowi umiejętność swobodnego wyrażania się. Dla Wodnika niezwykle cenna będzie siła szafiru, wzmocni jego charakter, asertywność i poprawi samoocenę oraz wesprze w dążeniu do określonych celów.  Jego niebieska odmiana uczy Wodnika nadawać rangę pierszeństwa określonym ideom, zamierzeniom i zadaniom. Bezpośrednio pomaga Wodnikowi znaleźć cel i drogę do niego. Wodnik odczuje wiele pozytywnych emocji za sprawą szmaragdu. Wystarczy niewielki fragment tego kamienia, by spotęgować siły witalne i energię Wodnika. Pomaga też w miłości i buduje pewność siebie. Larimar da Wodnikowi ukojenie nerwów, pomoże odzyskać równowagę oraz dodatkowo pogłębić wieź ze wszechświatem. Larimar podobnie jak morze, od którego nosi nazwę, uspokaja, leczy i ochrania przed złem. Kamień ten jest więc dla Wodnika idealny. 

pixel