Darmowa dostawa do Paczkomatu od 400zł
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O mnie

 

Jestem wielbicielką klasyki, unikatowych wzorów i kamieni naturalnych. Dzięki mojej biżuterii chcę żebyś dostrzegła, że jesteś najlepszą wersją siebie w każdej sytuacji. Poczuła się piękna, silna, skupiona na swoich potrzebach, pragnieniach i celach, które są ważne, ale nie narzucone. Mocno wierzę, że jeśli najpierw zadbamy o siebie, to potem dużo więcej możemy zaoferować innym. Bo widzisz – nie możesz dawać czegoś, czego nie masz. Najlepszą formą obdarowywania innych wynika z obfitości i nadmiaru. Dajesz w momencie, gdy czujesz, że możesz się czymś podzielić, że masz czegoś wystarczająco dużo.

Żyjemy w czasach, w których jesteśmy stale bombardowani negatywnymi informacjami, żyjemy w stresie, w ogromnym pędzie, przez co mamy wiele blokad energetycznych. Kiedy energia swobodnie przepływa - jesteśmy zdrowi, kiedy mamy blokady - chorujemy. Wierzę, że kamienie naturalne, poza ozdobą, posiadają moce wzmacniające, ochronne, oczyszczające. Kryształy pomagają wyciszyć umysł z negatywnych myśli, ułatwiają połączenie z naszą intuicją.

Od 2011 roku jestem związana z branżą jubilerską. Fascynują mnie kamienie naturalne, litoterapia. Ukończyłam kursy Numerologii, Reiki, Bioterapii i całą zdobytą wiedzę wykorzystuje w trakcie tworzenia biżuterii. W moim sklepie online znajdziesz autorskie i limitowane wzorów. Biżuterię ręcznie wykonaną, pełną mocy i energii. Kolekcję z kamieni naturalnych, które możesz dobrać do swojego znaku zodiaku, miesiąca urodzenia czy portretu numerologicznego i uczynić z nich swoje talizmany. 

Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla Siebie.

Magdalena

pixel