Darmowa dostawa do Paczkomatu od 400zł
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

byk

( ilość produktów: 11 )

21.04-20.05

Kamienie Byk: kwarc różowy, cytryn, szmaragd, szafir, tygrysie oko, malachit

Cechy charakterystyczne: Byk jest znakiem dla którego ważny jest spokój i harmonia. Jak go zdenerwujesz, to jego reakcja będzie jak erupcja wulkanu. Bardzo ważna jest dla niego miłość (niedojrzałe Byki mogą związać się z „ideałami” miłości i długimi latami tkwić w iluzji, w wyrachowanych związkach, zamiatać pod dywan słabość tej relacji). Byk nie lubi zmian, gotowy jest na rozwój, ewolucję, ale nie akceptuje tego, że ktoś inny chce go zmienić. Bardzo lubi przebywać w strefie komfortu. Ma dużą wiedzę, zdolności filozoficzne, instynkt. Jego możliwości są większe niż jego aspiracje (woli wygodę, bezpieczeństwo, nie potrzebuje błyszczeć, być na piedestale).

Zadowala się tym co ma, nie potrzebuje gonić. Nie lubi ryzyka, woli stabilność. Uwielbia otaczać się komfortem, luksusem (niedojrzały Byk buduje złote pałace), markowymi pięknymi rzeczami (z wiekiem docenia i widzi piękno w prostych rzeczach), lubi życie domowe (przytulny dom, gotowanie) Widzi głębię ukrytą pod powierzchnią. Lubi komunikację wprost, jest wyczulony na manipulację. Dobrze czują się w finansach (znak finansów). Bardzo uparty, duża determinacja.

Zadania do przepracowania: Nauczyć się widzieć prawdę jak jest, bez przymykania oczu. Wyrażać swoje uczucia, a nie tylko potrzeby. Widzieć problem i konfrontować się z nim. Otworzyć się na zmiany. Zrozumieć, że strefa komfortu to bardzo ładne miejsce, ale nic tam nie rośnie. Wyjść ze strefy komfortu w związkach i pracy – tam gdzie nie są satysfakcjonujące, nie zadowalać się byle czym, nie trwać dla „świętego spokoju”. Przestać poczucie bezpieczeństwa kojarzyć z materią. Budować wewnętrzne, duchowe poczucie bezpieczeństwa. Wnosić światło do świata, inspirację, wsparcie – w mrocznych czasach.

MarkaMarka
CenaCena
-

Kamienie dla znaków zodiaku - jak dobrać?

Byk choć twardo stąpa po ziemi, to bywa czasami wręcz zaborczy. Kwarc różowy wprowadzi pomiędzy tymi cechami równowagę i harmonię, wniesie miłość, sprawi że Byk stanie się bardziej wrażliwy na przyrodę i sztukę. Szmaragd pomoże pobudzić romantyczną stronę. Inicjuje i wspiera proces odnowy. Cytryn pomoże Bykowi szczerze i swobodnie wyrażać uczucia, będzie bardziej otwarty na nowe doświadczenia. Dzięki niemu Byk odzyskuje dobre samopoczucie i pewność siebie. Uspokoi i zapewni bogactwo. Szafir zwiększy zaufanie do wyższej siły kierującej naszym życiem. Zadba o wszystko to, co Byki uznają za sukces życiowy. Szafir z pewnością to kamień stabilizacji i dobrobytu, a właśnie w takich warunkach Byki chcą żyć. Ułatwia osiągniecie sukcesu i długie, szczęśliwe życie. 

Tygrysie oko pomaga Bykom zwiększyć ich intuicję, pomaga im trafić do źródła swojej mocy i wzmocnić swoje poczucie własnej wartości. Ożywia ich wyobraźnię i obdarza ich siłą woli, aby pokonać wszelkie przeszkody.

pixel