Darmowa dostawa do Paczkomatu od 400zł
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Biżuteria Damska

( ilość produktów: 96 )

Marka Mystic Wings powstała z potrzeby serca, z pasji i miłości do kamieni.

Z chęci tworzenia biżuterii autorskiej, oryginalnej, unikatowej. Ręcznie robionej z duchowym akcentem. Biżuterii z kamieni naturalnych, które są pełne magii, piękna i potężnych wibracji. Fascynujące jest dla mnie, że dzisiaj nauka zaczyna udowadniać to, co starożytne ludy i kultury wiedziały już od dawna. Rozumiały, że oprócz ciała mamy przede wszystkim świadomość, ducha, że przepływa przez nas życiodajna energia, a przestrzeń między nami nie jest pusta, lecz jest siecią łączącą wszystko, co jest. Dzięki wiedzy i informacjom, które posiadamy dziś, wiemy, że energia to życie w czystej postaci. Kiedy energia przepływa przez nas swobodnie, czujemy harmonię, spokój, radość, żywiołowość, bezwarunkową miłość, wdzięczność, zdrowie i szczęście.

MarkaMarka
CenaCena
-

Biżuteria artystyczna z kamieni naturalnych

Łączę wiedzę i fascynację kamieniami we wszystkich moich kolekcjach. Każdy model projektuje osobiście i wykonuję ręcznie, więc jeśli cenisz sobie unikatowość i oryginalność to na pewno biżuteria Mystic Wings jest idealna dla Ciebie. Wyraź siebie nosząc amulety, talizmany, pełne symbolizmu. Sięgnij intuicyjnie po ulubione kolory czy stylistykę lub wczytaj się w każdy opisy i dobierzesz dla siebie kamienie czakralne. Dzięki temu wzmocnisz swój system energetyczny, który harmonizuje nasze ciała. Tak dobrana biżuteria przestanie być tylko ozdobą. Znajdź swój kamień urodzeniowy, powiązane z twoją data urodzenia. Często nazywany również kamieniem osobistym. Dzięki niemu biżuteria noszona na co dzień nabiera prawdziwego znaczenia. Będzie wpływać na wibracje, emocję i postawę, wspierać zdolności i predyspozycje, z którymi przyszliśmy na świat.

Wybierz kamień idealny dla Twojego znaku zodiaku. Kamienie zodiakalne mogą wzmocnić, pomagają utrzymać harmonię pomiędzy pozytywnymi i negatywnymi cechami poszczególnych znaków. Opanować temperament, nie zmieniając jednocześnie naturalnego usposobienia. Osoby poszukujące biżuterii do praktyk medytacyjnych znajdą autorskie male do medytacji. Naszyjniki wykonane z kamieni naturalnych, pereł, srebra, które projektuję z wielką starannością i dbałością o detale. Male Mystic Wings to pojedyncze wzory, unikatowe egzemplarze, ręcznie wiązane.

Ważny jest dla mnie indywidualizm, dlatego staram się by projekty były jak najbardziej urozmaicone stylistycznie. W ofercie jest biżuteria z z kamieni naturalnych, szlachetnych, pereł, oprawionych w srebro najwyższej próby. Mystic Wings wyróżnia się detalami i symbolicznymi motywami, więc jeżeli szukasz wyjątkowej biżuterii to na pewno znajdziesz tutaj coś dla Siebie. Cały czas dodaję nowe modele czerpiąc radość z tworzenia biżuterii artystycznej z kamieniami.

pixel