Darmowa dostawa do Paczkomatu od 400zł
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

waga

( ilość produktów: 25 )

24.09 - 23.10

Kamienie dla Wagi: kwarc różowy, turmalin, szafir, akwamaryn, perła, apatyt

Cechy charakterystyczne: potrzeba harmonii i równowagi. Idealistyczne pojęcie miłości, silna potrzeba akceptacji. Chce być zauważona i doceniona. Boi się odtrącenia, źle znosi odrzucenie, krytykę. Najbardziej wrażliwy znak. Waga posiada dwie szale, wiec będzie szukać drugiej połówki. Często zatraca się w drugim człowieku, podejmuje decyzje pod innych, pozwala decydować za siebie, chce wszystkich zadowolić. Doskonale potrafi się wczuć w sytuacje drugiej osoby. Niestety często wykazuje niezdecydowanie, nie potrafi wybrać, ma problem z podejmowaniem decyzji, często widzi zalety w dwóch rzeczach. Tak długo potrafi się zastanawiać przed zakupem, że w końcu kupuje 2 pary, bo nie umie wybrać. Ma doskonały gust, duszę artystyczną. Nie lubi rywalizacji. Często słucha, ale nie słyszy, wiele rzeczy do niej nie dociera.

Zadania do przepracowania: Zrównoważyć emocje. Nauczyć się dawać sobie miłość, nie żądać jej od innych, nie gonić za nią. Uniezależnić się od drugiego człowieka. Przestać szukać ideału miłości, zakochać się w życiu. Kończyć to co rozpoczęte, nie przeciągać, nie przedłużać, nie zastanawiać się bez końca. Nauczyć się asertywności, zacząć podejmować niezależne, autonomiczne decyzję, bez poczucia winy.  Zrozumieć, że popełnianie błędów jest częścią życia. Życie to nie konkurs popularności, bądź sobą!

MarkaMarka
CenaCena
-

Kamienie dla znaków zodiaku - jak dobrać?

Turmalin dla Wagi ważna jest sfera duchowa, a turmalin świetnie łączy energię wszechświata z fizycznym, ziemskim wymiarem materialnym. Dzięki noszeniu biżuterii z turmalinem, Waga zaspokoi swoją potrzebę ładu, umocni pozytywną aurę i otworzy się na harmonię z wszechświatem. Jego różowa odmiana wpływa na sprawy serca Wagi, nadając jej miłości większą siłę. Akwamaryn ma kojącą i łagodzącą moc. Dla Wagi ważna jest stabilizacja, sprawy duchowe oraz głębia życia. Za pomocą akwamarynu z pewnością Waga oczyści swoje otoczenie, oddali złe moce i zyska równowagę w różnych sferach życia. Dzięki akwamarynowi Waga uczy się korzystać i zawierzać własnej intuicji. 

Szafir zapewni Wadze szacunek w społeczeństwie oraz równowagę w życiu, dlatego też powinien być zawsze blisko. Dzięki oczyszczającym mocom szafiru Waga odczuje pełnię swoich sił i zyska wsparcie w miłości, z pewnością to dla Wagi jest niezmiernie ważne. Wspiera Wagę w odnalezieniu i zrozumieniu siebie. Kwarc różowy pomaga Wadze odkryć wewnętrzną harmonię oraz przekazywać ją na zewnątrz. Pozwala pozbyć się emocjonalnych problemów oraz uczy czerpać radość z życia. Kwarc różowy wspiera zdolności twórcze. Perły zapewnia życiową równowagę, którą zodiakalne Wagi bardzo sobie cenią. Co więcej, przynosi ona harmonię, spokój i optymizm oraz pomaga unikać konfliktów, których osoby spod tego znaku szczególnie nie lubią.  

pixel