Darmowa dostawa do Paczkomatu od 400zł

 

Ryby 20.02 - 20.03

PlanetaNeptun, związany jest ze wszystkim co nieokreślone, dziwne, nierealne

Żywioł ziemia

Cechy charakterystyczne: Są introwertyczne, zmienne, mgliste, trudne do rozszyfrowania. Błądzą, nie potrafią podejmować rozsądnych, przemyślanych decyzji. Uwielbiają rozmyślać, marzyć, śnić. Często uciekają od rzeczywistości, żyją we własnym świecie, z którego trudno się uwolnić. Ogromnie silna intuicja. Bardzo dobrze rozumieją ludzi, ponieważ posiadają umiejętność zagłębiania się w ludzką psychikę. Głęboki emocjonalizm, przewrażliwienie i naiwność, granicząca nieraz z głupotą. Bardzo szybko i z niesłychaną łatwością nawiązują nowe znajomości. Niestety szybko ufają ludziom, pomagają, ulegają wpływom. Odczuwają obawę powiedzenia komuś co naprawdę myślą. Nie chcą ranić czyiś uczuć. Staraj się unikać sytuacji niekomfortowych, zamiast stawić im czoła. Mają skłonność do uzależnień wszelkiego rodzaju. Są znakiem chaosu, nieuporządkowania. Bałagan ten przejawia się we wszystkich dziedzinach ich życia, nie dbają o porządek w mieszkaniu, w życiu osobistym czy zawodowym. Bardzo często zmieniają zawody lub mają ich kilka. Doskonale sprawdzają się w zawodach artystycznych, czyli tam, gdzie chaos, nieład artystyczny i improwizacja są wskazane. Sztuka jest ich żywiołem. Słabe psychicznie i jeżeli nie wzmocnią charakteru to będzie im bardzo ciężko przejść przez życie bez poważnych obrażeń. Niesłychanie wrażliwi i łatwo popadający w depresję i załamania nerwowe.

Zadania do przepracowania: Osadzenie się w materii, uziemienie. Praca z asertywnością, emocjami, stawianiem granic. Życie tu i teraz, życie swoim życiem.  Odpowiedzialność za swoje życie. Nie ma błędów, są doświadczenia i wszystkie są ważne, cenne. Konsekwencja, pewność siebie i dyscyplina. Większa wiara we własne możliwości. 

Kamienie dla Ryb: akwamaryn, ametyst, turkus, kamień księżycowy, perły, 

ryby

Ametyst bransoletka The Moon Ametyst bransoletka The Moon
Producent: Mystic Wings
Cena:

250,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ametyst kolczyki Harmonia Ametyst kolczyki Harmonia
Cena:

215,00 zł

szt.
zobacz więcej
 • nowość
Kolczyki z ametystem Mandala Kolczyki z ametystem Mandala
Producent: Mystic Wings
Cena:

200,00 zł

szt.
zobacz więcej
 • nowość

Kamienie dla znaków zodiaku - jak dobrać?

Kamień księżycowy jest stworzony dla marzycielskich Ryb. Pomaga wejść w głąb samego siebie i zrozumieć dwoistość swojej natury. Ryby zyskają spokój i równowagę dzięki kamieniom księżycowym. Wzmacnia u Ryb wrażliwość i zdolność współczucia innym. Harmonizująco wpływa na życie uczuciowe Ryb, harmonizując sprzeczne czasem uczucia. Ryby, które bujają w obłokach potrzebują ochrony jaką daje turkus. Moc kamienia z pewnością płynie z głębi koloru i specjalnej aury. Ryby docenią energię turkusu, która da im radość i usunie pesymistyczny nastrój. Chroni Ryby przed niekorzystnymi i niepożądanymi wpływami. Dzięki Turkusowi Ryba lepiej orientuje się w życiu powszednim. Perła jako symbol odrodzenia, ale i cierpienia, ideału i absolutu dobrze sprawdza się w przypadku Ryb. Dzięki biżuterii z naturalnymi perłami ludzie spod znaku Ryb będą szczęśliwsi i osiągną harmonię ze sobą i otoczeniem. Akwamaryn otwiera Ryby na miłość i prawdę. Daje Rybom natchnienie, by wyrażały się w sposób jasny i twórczy. Ametyst przekazuje Rybom większą ufność w stosunkach międzyludzkich, doskonale współbrzmi z energią Ryb.

Biżuteria dla Ciebie…
Nowości
Kolczyki z kwarcem różowym
Kolczyki z kwarcem różowym

120,00 zł

szt.
Labradoryt kolczyki Mandala
Labradoryt kolczyki Mandala

240,00 zł

szt.
Naszyjnik z Turmalinami - Monety
Naszyjnik z Turmalinami - Monety

230,00 zł

szt.
Newsletter
Zapisz się do newlettera i odbierz - 5% rabatu na pierwsze zamówienie!
 • ŚLEDŹ NAS NA  
 • Facebook Mystic Wings
 • Instagram Mystic Wings
 • Tik Tok Mystic Wings
 • Pinterest Mystic Wings
 • Jakość

  Kamienie naturalne, srebro 925
 • Certyfikat

  Rejestracja w Urzędzie Probierczym Kraków nr 13444
 • Bezpieczeństwo

  Certyfikat SSL. Bezpieczeństwo i zaufanie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl