Darmowa dostawa do Paczkomatu od 400zł
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

ryby

( ilość produktów: 16 )

20.02 - 20.03

Kamienie dla Ryb: akwamaryn, ametyst, turkus, kamień księżycowy, perły

Cechy charakterystyczne: Introwertyczne, zmienne, mgliste, trudne do rozszyfrowania. Błądzą, nie potrafią podejmować rozsądnych, przemyślanych decyzji. Uwielbiają rozmyślać, marzyć, śnić. Często uciekają od rzeczywistości, żyją we własnym świecie, z którego trudno się uwolnić. Ogromnie silna intuicja. Bardzo dobrze rozumieją ludzi, ponieważ posiadają umiejętność zagłębiania się w ludzką psychikę. Głęboki emocjonalizm i naiwność, granicząca nieraz z głupotą. Bardzo szybko i łatwo nawiązują nowe znajomości. Niestety szybko ufają ludziom, pomagają, ulegają wpływom. Odczuwają obawę powiedzenia komuś co naprawdę myślą. Nie chcą ranić czyiś uczuć. Staraj się unikać sytuacji niekomfortowych, zamiast stawić im czoła.

Mają skłonność do uzależnień wszelkiego rodzaju. Są znakiem chaosu, nieuporządkowania. Bałagan ten przejawia się we wszystkich dziedzinach ich życia, nie dbają o porządek w mieszkaniu, w życiu osobistym czy zawodowym. Bardzo często zmieniają zawody lub mają ich kilka. Doskonale sprawdzają się w zawodach artystycznych, czyli tam, gdzie chaos, nieład artystyczny i improwizacja są wskazane. Sztuka jest ich żywiołem. Słabe psychicznie i jeżeli nie wzmocnią charakteru to będzie im bardzo ciężko przejść przez życie bez poważnych obrażeń. Niesłychanie wrażliwi i łatwo popadający w depresję i załamania nerwowe.

Zadania do przepracowania: Osadzenie się w materii, uziemienie. Praca z asertywnością, emocjami, stawianiem granic. Życie tu i teraz, życie swoim życiem.  Odpowiedzialność za swoje życie. Nie ma błędów, są doświadczenia i wszystkie są ważne, cenne. Konsekwencja, pewność siebie i dyscyplina. Większa wiara we własne możliwości. 

MarkaMarka
CenaCena
-

Kamienie dla znaków zodiaku - jak dobrać?

Kamień księżycowy jest stworzony dla marzycielskich Ryb. Pomaga wejść w głąb samego siebie i zrozumieć dwoistość swojej natury. Ryby zyskają spokój i równowagę dzięki kamieniom księżycowym. Wzmacnia u Ryb wrażliwość i zdolność współczucia innym. Harmonizująco wpływa na życie uczuciowe Ryb, harmonizując sprzeczne czasem uczucia. Ryby, które bujają w obłokach potrzebują ochrony jaką daje turkus. Moc kamienia z pewnością płynie z głębi koloru i specjalnej aury. Ryby docenią energię turkusu, która da im radość i usunie pesymistyczny nastrój. Chroni Ryby przed niekorzystnymi i niepożądanymi wpływami. Dzięki Turkusowi Ryba lepiej orientuje się w życiu powszednim. 

Perła jako symbol odrodzenia, ale i cierpienia, ideału i absolutu dobrze sprawdza się w przypadku Ryb. Dzięki biżuterii z naturalnymi perłami ludzie spod znaku Ryb będą szczęśliwsi i osiągną harmonię ze sobą i otoczeniem. Akwamaryn otwiera Ryby na miłość i prawdę. Daje Rybom natchnienie, by wyrażały się w sposób jasny i twórczy. Ametyst przekazuje Rybom większą ufność w stosunkach międzyludzkich, doskonale współbrzmi z energią Ryb.

pixel