Darmowa dostawa do Paczkomatu od 400zł
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

strzelec

( ilość produktów: 30 )

23.11- 21.12

Kamienie dla Strzelca: lapis lazuli, ametyst, szafir, turkus, topaz, labradoryt

Cechy charakterystyczne: Liczy na cuda, wszystko robi na ostatnią chwilę, odwleka. Bywa nieodpowiedzialny, niepunktualny. Wolny duch, nie lubi ram, systemu, łamie wszystkie zasady. Lubi dreszczyk emocji, ekscytację, ryzyko. Może ulegać hazardom, ryzykownym wyzwaniom. Potrzeba ekscytacji często skutkuje niewiernością, zaniedbaniem domu, bliskich. Nie lubi monotonii. Dużo poświęca czasu na naukę, rozwój, wraca do szkoły, dokształca się. Potrzebuje rywalizacji, poczucia, że jest lepszy, mądrzejszy, wie więcej. Wyznaję zasadę „moja prawda - jest tylko prawdą”. Prawdę mówi między oczy, czasami dla uzyskania satysfakcji lub żeby komuś coś udowodnić.

Bywa oceniany jako nieodpowiedzialny głównie dlatego, że za dużo obowiązków bierze na siebie i potem ich nie kończy. Ważna jest dla niego równość, sprawiedliwość, wszelkie protesty społeczne, ekologiczne. Nie potrafi być w związku z ludźmi, którzy chcą kontrolować.

Zadania do przepracowania: Praca z ego. Respektowanie wybranych zasad, bez odrzucania wszystkiego na zasadzie „nie, bo nie”, bez buntowania się tylko dla zasady. Panowanie nad emocjami, praca nad zaangażowaniem i odpowiedzialnością w rodzinie i pracy. Nauka cierpliwości, dyscypliny, kończenia rozpoczętych zadań. Wrażliwość na drugiego człowieka, kontrola ego – czy ta osoba jest gotowa na to co jej powiem, czy potrzebuje takiej prawdy między oczy, jaki jest cel i czemu to służy.

MarkaMarka
CenaCena
-

Kamienie dla znaków zodiaku - jak dobrać?

Strzelcy to optymiści, którzy potrzebują kamienia wspomagającego intuicję, mądrość i szczerość. Ametyst ochroni Strzelca przed pochopnymi decyzjami i ich konsekwencjami. Dzięki ametystowi Strzelec łatwiej znajduje własne miejsce w życiu. Pomaga Strzelcowi odnaleźć sens życia oraz zaufać własnym siłom. Osoby spod znaku Strzelca lubią być w ruchu i balansują między różnymi środowiskami. W codziennej pogoni za nowymi przeżyciami, szafir pomoże Strzelcom uzyskać równowagę, ochroni i wzmocni ich pole energetyczne. Pomaga Strzelcowi nadać głębię stawianym sobie celom, odciągając go od powierzchowności. Szafir sprzyja medytacji.

Błękit topazu pozytywnie działa na szybkich i aktywnych Strzelców. Pomaga w zrozumieniu innych, w koncentracji na celu, jak również w uporządkowaniu życia. Jego błękitna odmiana wnosi większy porządek w życie Strzelca. Topaz otwiera Strzelca na wewnętrzną inspirację, pogłębia jego szczerość w stosunkach z innymi ludźmi. Lapis lazuli pomaga lepiej skoncentrować się na rozmaitych działaniach i zwiększa zaufanie do świata, co również przyda się „roztrzepanym” Strzelcom. Czyni Strzelca bardziej ufnym w swoją intuicję i wewnętrzny głos. Turkus ma silne właściwości, które pomagają Strzelcom chronić się przed negatywnymi wpływami otoczenia. Turkus wzmacnia również zdolności Strzelca do kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów. Kamień ten rozwija wyobraźnię, zdolność do planowania i zdolność do koncentracji. Jest również silnym źródłem energii. Strzelec jest pełen energii i często działa pod wpływem emocji. Gdy równowaga Strzelców zostaje zachwiana, może to skutkować gwałtownością, zniecierpliwieniem, a czasem i łatwowiernością. Labradoryt pomoże im odzyskać wewnętrzny spokój, ostudzi ich temperament i ułatwi chłodną ocenę sytuacji.

pixel