Darmowa dostawa do Paczkomatu od 400zł
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

rak

( ilość produktów: 2 )

22.06 - 22.07

Kamienie dla Raka: kamień księżycowy, szmaragd, perła, rubin, opal

Cechy charakterystyczne: Ogromna wrażliwość i emocjonalność. Wyzwaniem jest lęk, dlatego często kontroluje innych. Tak bardzo chce być opiekuńczy, że bywa toksyczny. Najbardziej intuicyjny znak, przeczuwający. Niedojrzały Rak ma skłonności do depresji, zmian nastrojów. Potrafi słuchać drugiego człowieka. Uwielbia przeszłość, ma sentyment do historii z przeszłości, duża pamięć ( ale nie pamiętliwość). Pragnie posiadać zgodną i kochającą rodzinę, często musi przepracować lęki w rodzinie, przepracować relacje w związkach. Jego planeta Księżyc nie ma swojego światła, dlatego Rak ma skłonność do niskiego poczucia wartości i potrzebuje partnera, które będzie emanował na niego światłem, które będzie mógł od odbijać.

Dobrze się czuje ze znakami ziemi. Potrafi się dzielić wszystkim, ma zmysł do zabezpieczania pieniędzy. Ciepło, wsparcie, otwartość na emocje innych. W negatywie cyniczny i zgorzkniały, pełen urazy

Zadania do przepracowania: Uwolnić się od życia przeszłością, przestać żyć bólem z przeszłości. Zrozumieć, że lęk to nie sposób na życie. Podejmować ryzyko, otworzyć się na zmiany, zostawiać za sobą przeszłości, odpuszczać oczekiwania. Nauczyć się okazywać emocje w zdrowy sposób, bez wchodzenia w ponure nastroje, depresje. Nauczyć się zarządzać swoimi emocjami, żeby wyjść z bólu i cierpienia. Szczęście jest wyborem – wiec celowo wybierać radość życia i życie teraźniejszością. Przestać oczekiwać i trzymać urazy. Nauczyć się wdzięczności, zauważać to co się ma. Odpuszczać na zasadzie „było/minęło”

Kamienie dla znaków zodiaku - jak dobrać?

Kamień księżycowy dla wrażliwych i często zamkniętych w sobie Raków, przyniesie przełom i ukojenie. Dodatkowo oczyści przed negatywną mocą, złą aurą od innych ludzi i pomoże żyć pełnią życia. Działa harmonizująco na życie uczuciowe Raka pozwalając udostępnić bogactwo jego uczuć oraz czerpać z nich siły. Szmaragd daje życiową stabilizacje. Jest ona ważna dla Raków. Osoby urodzone latem nie dążą do sukcesu za wszelka cenę, a zadowala ich szczęście rodzinne oraz dobra praca. Dzięki harmonicznej super mocy szmaragdu każda dziedzina życia będzie na podobnym, bądź jeszcze bardziej dobrym poziomie. Wpływa regenerująco i odmładzająco na Raka. Rak to znak zodiaku, który podporządkowany jest żywiołowi wody.

Nic więc dziwnego, że kamienie szlachetne dla Raka nie będą tak pożyteczne jak Perła, równie silnie związana z wodą. Perła zwiększa poczucie własnej wartości, dodaje pewności siebie i oczyszcza umysł z negatywnych myśli. To bardzo ważne dla emocjonalnych Raków, które wszystko „biorą do siebie” i często wątpią w swoje możliwości. Spokojne i często apatyczne usposobienie może zatrzymać w miejscu niejednego Raka. Z pomocą przychodzi skumulowana w Rubinie moc. Ten ognisty kryształ dodaje energii oraz siły do działania w każdym aspekcie życiowym. Dzięki czemu mówi się, że jest to idealny kamień dla Raka, który odczuwa spadek energetyczny.

pixel