Darmowa dostawa do Paczkomatu od 400zł
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Znaki Zodiaku

( ilość produktów: 58 )

Jak działa na nas energia planet?

Każdy z nas jest mikro kosmosem i posiada w sobie wszystkie cechy każdego ze znaków zodiaku. Niektóre mogą się bardziej manifestować, inne mniej. Astrologia to nie horoskop. To energetyczna prognoza pogody, którą możemy wykorzystać. Znaki zodiaku to 12 różnych typów postaw i rodzajów ekspresji. Właściwie dobrane kamienie mogą wzmocnić naturalne cechy zodiakalne. Dobrze dobrane kamienie dla znaków zodiaku pomagają utrzymać harmonię pomiędzy pozytywnymi i negatywnymi cechami poszczególnych znaków. Pomagają opanować temperament, nie zmieniając jednocześnie naszego naturalnego usposobienia

Układ planet nie powinien determinować naszego życia. Są pewne energie i wpływy, ale to my musimy wybierać i podejmować decyzje. Urodziliśmy się w określonej energii, żeby przepracować swoje zadania.  Pewne cechy są wspólne dla danego znaku zodiaku, ale posiadamy również pierwiastki innych znaków. Nikt nie jest tylko Rybami albo tylko Baranem. Mówiąc, że jesteśmy spod znaku Lwa, przekazujemy informację o tym, w jakim gwiazdozbiorze było Słońce w dniu naszych narodzin. Pomimo, że to właśnie ono ma największy wpływ na osobowość, należy pamiętać również o Księżycu, który określa emocjonalność czy Ascendencie tzw. drugim znakiem zodiaku oraz innych planetach. 

Aby sprawdzić swój dokładny kosmogram należy znać dokładną datę urodzenia wraz z godziną oraz miejscem. Najprościej skorzystać z gotowych astro kalkulatorów.  Nasza percepcja determinuje to jak odbieramy świat. Potrzebujemy świata zewnętrznego, relacji z drugim człowiekiem, żeby zobaczyć swoje mocne i słabe strony. Znając wyzwania własne i innych ludzi, łatwiej jest komunikować się, rozumieć reakcje i zachowania innych. Przestaje widzieć się problemy, za to widzi się okazje, możliwości i wyzwania.

Jakie wybrać kamienie dla znaku zodiaku?

Baran: hematyt, ametyst, akwamaryn, granat, rubin, turmalin, apatyt, cytryn, kyanit

Byk: kwarc różowy, szmaragd, szafir, cytryn, tygrysie oko, iolit, kyanit, morganit

Bliźnięta: cytryn, tygrysie oko, czaroit, akwamaryn, onyks, apatyt

Rak: kamień księżycowy, szmaragd, perła, rubin, opal

Lew: rubin, granat, cytryn, tygrysie oko, onyks, labradoryt, kamień słoneczny, peridot

Panna: lapis lazuli, szafir, ametyst, czaroit, cytryn, tygrysie oko, amazonit, opal, topaz

Waga: turmalin, szafir, kwarc różowy, akwamaryn, perły, apatyt, kamień słoneczny, morganit

Skorpion: hematyt, rubin, granat, ametyst, turmalin, labradoryt, onyks, topaz

Strzelec: ametyst, szafir, topaz, lapis lazuli, labradoryt, iolit, rubin, tanzanit, turmalin

Koziorożec: turmalin, kwarc dymny, kamień księżycowy, onyks, granat

Wodnik: akwamaryn, amazonit, szmaragd, turkus, larimar, fluoryt, szafir

Ryby: ametyst, tanzanit, kamień księżycowy, turkus, perły, akwamaryn, fluoryt, szafir

Propozycja kamieni jaką tutaj podaje jest oparta na różnych źródłach, głównie polskich. Częściowo kamienie dla znaków zodiaku pokrywają się z listą kamieni urodzeniowych opracowaną w USA w 1912. Jak widać często te same kryształy polecane są różnym znakom ze względu na ich wielowymiarowe właściwości.

MarkaMarka
CenaCena
-

Kamienie dla znaków zodiaku - jak dobrać?

Każdy z nas jest inny, a w poszukiwaniu swojego amuletu można kierować się wieloma czynnikami. Możne to być intuicja, unikatowy kolor lub właściwości jakie posiada. Dopasowane kamienie dla znaków zodiaku mogą pomóc w rozwoju potencjału danej osoby oraz w pracy nad sobą. Dla przykładu uspokajający ametyst jest polecany znakom, które częściej narażone są na stany lękowe (koziorożec, wodnik, ryby, panna). Granat, jest kamieniem dla znaków zodiaku, które lubią działać i potrzebują siły i odwagi (baran, lew, skorpion). A łagodzący kamień księżycowy dedykowany jest osobom o wysokiej wrażliwości (rak, koziorożec, ryby). Te przykładowe kamienie dla znaków zodiaku sprawdzą się również w towarzystwie innym kryształów, dlatego wybierając biżuterię nie bój się jej łączyć w parze z innymi kamieniami. Biżuterię z kamieni naturalnych należy nosić blisko ciała. Dzięki czemu taka biżuteria będzie bezpośrednio oddziaływała na swojego właściciela. 

pixel