Darmowa dostawa do Paczkomatu od 400zł

 

Jak działa na nas energia planet?

Układ planet nie powinien determinować naszego życia. Są pewne energie i wpływy, ale to my musimy wybierać i podejmować decyzje. Urodziliśmy się w określonej energii, żeby przepracować swoje zadania. Pewne cechy są wspólne dla danego znaku zodiaku, ale posiadamy również pierwiastki innych znaków. Nikt nie jest tylko Rybami albo tylko Baranem. Każdy z nas jest mikro kosmosem i posiada w sobie wszystkie cechy każdego ze znaków zodiaku. Niektóre mogą się bardziej manifestować, inne mniej, dlatego warto znać swój Ascendent, Słońce, Księżyc.

Astrologia to nie horoskop. To energetyczna prognoza pogody, którą możemy wykorzystać. Znaki zodiaku to 12 różnych typów postaw i rodzajów ekspresji. Ważne, żeby dzięki tej wiedzy decydować inaczej niż nam podpowiada nasza reaktywna natura. Nasza percepcja determinuje to jak odbieramy świat. Mając narzędzia możemy wybierać, a nie tylko narzekać. Potrzebujemy świata zewnętrznego, relacji z drugim człowiekiem, żeby zobaczyć swoje mocne i słabe strony. Znając wyzwania własne i innych ludzi, łatwiej jest komunikować się, rozumieć reakcje i zachowania innych. Przestaje widzieć się problemy, za to widzi się okazje, możliwości i wyzwania.

Właściwie dobrane kamienie mogą wzmocnić naturalne cechy zodiakalne. Dobrze dobrane kamienie dla znaków zodiaku pomagają utrzymać harmonię pomiędzy pozytywnymi i negatywnymi cechami poszczególnych znaków. Pomagają opanować temperament, nie zmieniając jednocześnie naszego naturalnego usposobienia. Propozycja kamieni jaką tutaj podaje jest oparta na różnych źródłach, głównie polskich. Częściowo kamienie dla znaków zodiaku pokrywają się z listą kamieni urodzeniowych opracowaną w USA w 1912. Jak widać często te same kryształy polecane są różnym znakom ze względu na ich wielowymiarowe właściwości. 

Zodiak

Kolczyki z kwarcem różowym Luna Kolczyki z kwarcem różowym Luna
Cena:

200,00 zł

zobacz więcej
Kolczyki z kwarcem różowym Mandala Kolczyki z kwarcem różowym Mandala
Cena:

200,00 zł

zobacz więcej

Kamienie dla znaków zodiaku - jak dobrać?

Każdy z nas jest inny, a w poszukiwaniu swojego amuletu można kierować się wieloma czynnikami. Możne to być intuicja, unikatowy kolor lub właściwości jakie posiada. Dopasowane kamienie dla znaków zodiaku mogą pomóc w rozwoju potencjału danej osoby oraz w pracy nad sobą. Dla przykładu uspokajający ametyst jest polecany znakom, które częściej narażone są na stany lękowe (koziorożec, wodnik, ryby, panna). Granat, jest kamieniem dla znaków zodiaku, które lubią działać i potrzebują siły i odwagi (baran, lew, skorpion). A łagodzący kamień księżycowy dedykowany jest osobom o wysokiej wrażliwości (rak, koziorożec, ryby). Te przykładowe kamienie dla znaków zodiaku sprawdzą się również w towarzystwie innym kryształów, dlatego wybierając biżuterię nie bój się jej łączyć w parze z innymi kamieniami. Biżuterię z kamieni naturalnych należy nosić blisko ciała. Dzięki czemu taka biżuteria będzie bezpośrednio oddziaływała na swojego właściciela. 

Newsletter
Zapisz się do newlettera i odbierz - 5% rabatu na pierwsze zamówienie!
 • ŚLEDŹ NAS NA  
 • Facebook Mystic Wings
 • Instagram Mystic Wings
 • Tik Tok Mystic Wings
 • Pinterest Mystic Wings
 • Jakość

  Kamienie naturalne, srebro 925
 • Certyfikat

  Rejestracja w Urzędzie Probierczym Kraków nr 13444
 • Bezpieczeństwo

  Certyfikat SSL. Bezpieczeństwo i zaufanie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl