Darmowy paczkomat InPost przy zamówieniu powyżej 400zł

Jak działa na nas ENERGIA PLANET?

Układ planet nie powinien determinować naszego życia. Są pewne energie i wpływy, ale to my musimy wybierać i podejmować decyzje. Urodziliśmy się w określonej energii, żeby przepracować swoje zadania. Pewne cechy są wspólne dla danego znaku zodiaku, ale posiadamy również pierwiastki innych znaków. Nikt nie jest tylko Rybami albo tylko Baranem. Każdy z nas jest mikro kosmosem i posiada w sobie wszystkie cechy każdego ze znaków zodiaku. Niektóre mogą się bardziej manifestować, inne mniej, dlatego warto znać swój Ascendent, Słońce, Księżyc.

Astrologia to nie horoskop. To energetyczna prognoza pogody, którą możemy wykorzystać. Znaki zodiaku to 12 różnych typów postaw i rodzajów ekspresji. Ważne, żeby dzięki tej wiedzy decydować inaczej niż nam podpowiada nasza reaktywna natura. Nasza percepcja determinuje to jak odbieramy świat. Mając narzędzia możemy wybierać, a nie tylko narzekać. Potrzebujemy świata zewnętrznego, relacji z drugim człowiekiem, żeby zobaczyć swoje mocne i słabe strony. Znając wyzwania własne i innych ludzi, łatwiej jest komunikować się, rozumieć reakcje i zachowania innych. Przestaje widzieć się problemy, za to widzi się okazje, możliwości i wyzwania.

Związek kamieni szlachetnych i znaków zodiaku fascynuje ludzi od wieków. Właściwie dobrane kamienie mogą wzmocnić naturalne cechy zodiakalne. Szczęśliwe kamienie dla znaków zodiaku pomagają utrzymać harmonię pomiędzy pozytywnymi i negatywnymi cechami poszczególnych znaków. Pomagają opanować temperament, nie zmieniając jednocześnie naszego naturalnego usposobienia. Dlatego poniżej prezentuję spis kamieni zodiakalnych, w oparciu o różne źródła, głównie polskie. Częściowo kamienie dla znaków zodiaku pokrywają się z listą kamieni urodzinowych opracowaną w USA w 1912. 

Kamienie dla znaków zodiaku - jak dobrać?

Baran to osoby zdecydowane i odważnie kroczące przez życie. Ich wytrwałość doskonale podkreśli zatem hematyt, który jeszcze bardziej zmotywuje do działania. Jaspis wzmocni w Baranach cierpliwość oraz rozwagę. Granat doda siły i energii do realizacji przedsięwzięć. Karneol wniesie w życie radość i pozwoli cieszyć się chwilą. Ametyst rozwinie zdolność poświęcania się dla innych. Turmalin pozwoli na samodzielną walkę z własnymi słabościami. Rubin wzmocni intuicję i obdarzy twórczą siłą.

BARAN Aries 21.03 - 20.04  jaspis, hematyt, ametyst, karneol, granat, rubin, turmalin

Byk choć twardo stąpa po ziemi, to bywa czasami wręcz zaborczy. Kwarc różowy wprowadzi pomiędzy tymi cechami równowagę i harmonię. Szmaragd pomoże pobudzić romantyczną stronę. Malachit pogłębi miłość i zrozumienie samego siebie i innych ludzi. Cytryn pomoże Bykowi szczerze i swobodnie wyrażać uczucia. Szafir zwiększy zaufanie do wyższej siły kierującej naszym życiem. Agat zwiększy wiarę w siebie oraz wzmacnia cierpliwość i wytrwałość.

BYK Taurus 21.04-20.05  kwarc różowy, szmaragd, agat, malachit, cytryn, szafir

Bliźnięta to osoby energiczne, żądne przygód i ciekawa świata. Karneol będzie stabilizować życie Bliźniąt i sprawi, że będą twardo stąpać po Ziemi. Tygrysie oko będzie sprzyjać umysłowej elastyczności, otworzy na całkiem nowe horyzonty. Cytryn pomoże radzić sobie z problemami emocjonalnymi. Dzięki bursztynowi Bliźnięta łatwiej będą się relaksować i wychodzić życiu naprzeciw. Akwamaryn pomoże otworzyć się na wewnętrzną wiedzę. Kryształ górski usunie blokad umysłu i duszy.

BLIŹNIĘTA Gemini 21.05 - 21.06  tygrysie oko, karneol, bursztyn, cytryn, akwamaryn, kryształ górski

Raki są bardzo empatyczne, cenią sobie stabilizację i bezpieczeństwo. Opal będzie doskonały dla osób, które za bardzo rozpamiętują przeszłość i zamartwiają się przyszłością. Karneol nada uczuciom Raka trwałość oraz będzie sprzyjać twórczemu wyrażaniu. Jaspis wzmacnia wytrwałość i poczucie rzeczywistości. Jadeit będzie miał równoważący i uspokajający wpływ. Kamień księżycowy będzie działał harmonizująco na życie uczuciowe Raka, a szmaragd wpłynie regenerująco i odmładzająco.

RAK Cancer 22.06 - 22.07  awenturyn, karneol, jaspis, jadeit, chalcedon, opal, kamień księżycowy, szmaragd

Lwy uwielbiają być w centrum uwagi i świetnie czują się w roli liderów. Niestety mają tendencję do narzucania swojego zdania i dlatego najlepszym wyborem będzie dla nich tygrysie oko, które pomoże zachować im obiektywizm. Topaz spotęguje pozytywne podejście do życia. Cytryn da ciepło i wiarę we własne siły. Kryształ górski zlikwiduje przeszkody w osiągnięciu przez niego doskonałości. Bursztyn poprawi samopoczucie, dając poczucie komfortu. Granat wpłynie na powodzenie wszelkich podjętych przedsięwzięć. Diament będzie wspierał w dążeniu do celu bez względu na opinie innych, a rubin otworzy zrozumienie dla istoty miłości.

LEW Leo 23.07 - 23.08  kryształ górski, bursztyn, rubin, granat, cytryn, tygrysie oko, diament

Panny to perfekcjonistki, które zawsze mają plan. Są ambitne, ale działają według ustalonego schematu, dzięki któremu osiągają założone cele. Cytryn wyrwie je z ich rutyny i pobudzi do poza szablonowego działania. Ametyst rozwinie zdolność intuicyjnego pojmowania spraw. Lapis pomoże zawierzyć Pannie własnej intuicji. Sodalit podkreśli ich uporządkowany charakter. Szafir pomoże w osiągnięciu wewnętrznego bezpieczeństwa i pewności siebie. Czaroit będzie regulował poziom stresu, pozwoli na wyciszenie się organizmu.

PANNA Virgo 24.08 - 23.09  lapis lazuli, sodalit, szafir, cytryn, ametyst, czaroit

Zodiakalne Wagi poszukują partnera niczym z bajki, co sprawia, że trudno im czasami cieszyć się z małych rzeczy. Kunzyt pomoże czerpać radość z czasu spędzonego z drugą połówką. Szafir będzie wspierać Wagę w odnalezieniu i zrozumieniu siebie. Kwarc różowy będzie wspierać zdolności twórcze. Akwamaryn pomoże odnaleźć życiową drogę. Turmalin różowy wpłynie na sprawy serca Wagi, nadając jej miłości większą siłę. Perły pomogą wątpiącym odzyskać radość życia, jak również wiarę w swoje możliwości.

WAGA Libra 24.09 - 23.10  turmalin, akwamaryn, kunzyt, szafir, kwarc różowy, perły, apatyt

Ze względu na wybuchowe i trudne charaktery Skorpionów najlepszym rozwiązaniem będzie dla nich malachit. Kamień ten jest uspokajający, ale też uczący wyrozumiałości wobec siebie i innych. Turmalin pomoże w uwolnieniu się od negatywnych emocji. Hematyt wzmocni opanowanie. Obsydian wpłynie na podświadomość pozwalając przeżyć nieuwolnione wcześniej emocje. Rubin nauczy zamieniać seksualne i emocjonalne popędy na bezwarunkową miłość. Granat będzie wspierać odwagę i siłę. Czarny opal pozwoli pozbyć się lęku przed światem. Ametyst nauczy korzystania z własnej intuicji. Dzięki agatowi Skorpion nauczy się odczuwać duchem. Cytryn nauczy czerpania radości z życia i zredukuje poczucie presji.

SKORPION Scorpio 24.10 - 22.11  obsydian, agat, hematyt, rubin, opal, granat, malachit, ametyst, cytryn, akwamaryn, turmalin

Energiczne i kreatywne Strzelce powinny postawić topaz, który wniesie do ich życia więcej rozwagi i spokoju. Ametyst pomoże Strzelcowi odnaleźć sens życia oraz zaufać własnym siłom. Szafir będzie sprzyjać medytacji. Obsydian korzystnie wpłynie na proces odnajdywania wiedzy w sobie samym. Lapis lazuli uczyni Strzelca bardziej ufnym w swoją intuicję i wewnętrzny głos. Opal otworzy rozum i serce Strzelca na świat. Turkus pomoże określić życiowy cel, a potem konsekwentnie do niego dążyć.

STRZELEC Sagittarius 23.11- 21.12  ametyst, szafir, topaz, obsydian, opal, lapis lazuli, turkus

Kwarc dymny, jak i kamień księżycowy pomogą wyjść Koziorożcom z ich strefy komfortu. Osoby spod tego znaku bywają za bardzo poważne, co czasami ogranicza je w czerpaniu przyjemności z życia. Dzięki diamentowi Koziorożec oczyści swoje emocje i będzie pewniej kroczyć przez życie. Zielony oraz czarny turmalin pomoże w rozwiązywaniu trudności stojących na przeszkodzie w realizacji celów. Kryształ górski będzie sprzyjać medytacji oraz umiejętności patrzenia w głąb siebie. Jaspis uczyni Koziorożca bardziej cierpliwym i stałym. Ametyst pozwali oczyścić umysł z lęków i z optymizmem patrzeć w przyszłość.

KOZIOROŻEC Capricorn 22.12 - 20.01  kwarc dymny, kamień księżycowy, diament, turmalin, kryształ górski, jaspis, ametyst, perły

Wodniki cenią sobie wolność i niezależność. Nie lubią, gdy ktoś narzuca im swoje zdanie. W usprawnieniu komunikacji z innymi ludźmi pomocny w ich przypadku będzie  akwamaryn. Turkus napełni Wodnika natchnieniem, spokojem i siłą do urzeczywistniania postawionych celów. Fluoryt rozwinie u Wodnika zdolność intuicyjnego myślenia i działania. Szafir pomoże Wodnikowi znaleźć cel i drogę do niego. Amazonit pomoże przywrócić równowagę i harmonię z otoczeniem. Kianit pomoże w samoakceptacji. Larimar uspokoi i ochroni przed złem. 

WODNIK Aquarius 21.01 - 19.02  turkus, fluoryt, akwamaryn, szafir, szmaragd, kianit, larimar, amazonit

Ryby są bardzo pracowite i kreatywne, ale niestety źle znoszą porażki. Turkus pomoże im lepiej poradzić sobie z niepowodzeniami. Akwamaryn zapewni optymizm i pogodę ducha. Kamień księżycowy harmonizująco wpłynie na życie uczuciowe Ryb. Fluoryt rozwinie zdolność intuicyjnego działania oraz przeczuwania określonych sytuacji. Ametyst przekaże Rybom większą ufność w stosunkach międzyludzkich. Larimar przyniesie spokój, równowagę oraz zabezpieczy przed czarnymi myślami i melancholią. Dzięki perłom Ryby będą szczęśliwsze i osiągną harmonię ze sobą i otoczeniem.

RYBY Pisces 20.02 - 20.03  kamień księżycowy, larimar, turkus, perły, akwamaryn, fluoryt, szafir, ametyst

 

 

Znak Zodiaku

Akwamaryn bransoletka Klejnot Morza Akwamaryn bransoletka Klejnot Morza
Producent: Mystic Wings
Cena: 329,00 zł
zobacz więcej
Ametyst bransoleta Ametyst bransoleta
Producent: Mystic Wings
Cena: 189,00 zł
zobacz więcej
Ametyst bransoleta Harmonia Ametyst bransoleta Harmonia
Producent: Mystic Wings
Cena: 159,00 zł
szt.
zobacz więcej
Ametyst bransoletka Głęboka harmonia Ametyst bransoletka Głęboka harmonia
Producent: Mystic Wings
Cena: 179,00 zł
zobacz więcej
Ametyst- Unikat N°7 small Ametyst- Unikat N°7 small
Producent: Mystic Wings
Cena: 139,00 zł
szt.
zobacz więcej
Bansoletka  Herkimer - Diamentowa Harmonia Bansoletka Herkimer - Diamentowa Harmonia
Producent: Mystic Wings
Cena: 169,00 zł
zobacz więcej
Bransoletka Mądrość i Energia Bransoletka Mądrość i Energia
Producent: Mystic Wings
Cena: 139,00 zł
zobacz więcej
Bransoletka Siła i Spokój Bransoletka Siła i Spokój
Producent: Mystic Wings
Cena: 129,00 zł
szt.
zobacz więcej
Bransoletka Talizman Bransoletka Talizman
Producent: Mystic Wings
Cena: 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
Granat bransoletka Talizman Mocy Granat bransoletka Talizman Mocy
Producent: Mystic Wings
Cena: 169,00 zł
zobacz więcej
Granat naszyjnik Talizman Mocy Granat naszyjnik Talizman Mocy
Producent: Mystic Wings
Cena: 199,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kolczyki Crystallove Kolczyki Crystallove
Producent: Mystic Wings
Cena: 159,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kolczyki z perłą - PerLove Kolczyki z perłą - PerLove
Producent: Mystic Wings
Cena: 159,00 zł
szt.
zobacz więcej
Naszyjnik Mądrość i Energia Naszyjnik Mądrość i Energia
Producent: Mystic Wings
Cena: 219,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pierścionek - Odnowa Pierścionek - Odnowa
Producent: Mystic Wings
Cena: 59,00 zł
zobacz więcej
Rodonit bransoleta Calmness Rodonit bransoleta Calmness
Producent: Mystic Wings
Cena: 189,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl