Darmowa dostawa do Paczkomatu od 400zł
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

koziorożec

( ilość produktów: 24 )

22.12 - 20.01

Kamienie dla Koziorożca: kamień księżycowy, kwarc dymny, kryształ górski, turmalin, onyks

Cechy charakterystyczne: To żywioł ziemie. Może wydawać się że jest surowy, oschły, ale wewnątrz bardzo wrażliwy. Koziorożec kojarzy się z ciężką pracą. Sam jest dla siebie ograniczeniem. Ma ambicje, żeby wspinać się na szczyt, ale wszystko kojarzy mu się z trudem. Bardzo pracowity, odnajduje się w dużych korporacjach, chwyta się dużych projektów, bardzo zaangażowany w pracę, nigdy nie zawodzi. Doświadcza w swoim życiu sporo ciężkiej pracy, nadmiernej kontroli. Ma głębię i dużo doświadczeń, jest bardzo racjonalny, ma ograniczone zaufanie. Już jako dziecko czuje odpowiedzialność za rodzeństwo, wykazuję dużą dojrzałość. Bywa bardzo pamiętliwy. Ma lęk przed utratą oraz dużą skłonność do przyciągania do siebie takich scenariuszy, jako znak ziemi musi wziąć odpowiedzialność za to co myśli i czego sobie życzy.

Koziorożec potrzebuje docenienia i bezinteresownej miłości. W dobrej relacji będzie pozostawał niewzruszoną opoką – tytanem gotowym na odparcie wszelkich życiowych trudności.

Zadania do przepracowania: Odpuszczać, cieszyć się życiem. Nauczyć się elastyczności, radzić sobie z rozczarowaniem. Odpuścić świat materialny, bo tam nie ma nić trwałego. Tworzyć z poziomu lekkości, radości, a nie z trudem. W życiu nie chodzi o ciężką pracę, ale o współpracę z przestrzenią. Nauczyć się wyrażać emocje, mówić o swoich emocjach, nie dusić w środku, nie pielęgnować ran w sobie. Znaleźć w sobie miłość bez powodu, bezwarunkową, w relacjach z ludźmi, w przyjaźni.

MarkaMarka
CenaCena
-

Kamienie dla znaków zodiaku - jak dobrać?

Kamień księżycowy to kamień chroniący przed złem i pomagający odnieść życiowy sukces. Pomaga Koziorożcowi pozbyć się zatwardziałości i lepiej akceptować swe uczucia. Wpływa na przełamywanie wewnętrznych blokad w życiu uczuciowym, pomagając otworzyć się emocjonalnie. Kamień księżycowy korzystnie wpływa na stosunki międzyludzkie. Kwarc dymny dla Koziorożca jest szansą na uzyskanie wewnętrznego spokoju, kontroli nad duchem i ciałem. Moc kwarcu osłoni przed negatywną energią i złym słowem. Dzięki temu Koziorożec odzyska spokój jak również energię do codziennej pracy. Pomaga Koziorożcowi odnaleźć sens życia otwierając go na świat. 

Turmalin przyniesie spokój, ukojenie nerwów i ochroni sukcesy, zapobiegając porażkom. Jego zielona oraz czarna odmiana pomagają Koziorożcowi w rozwiązywaniu trudności stojących na przeszkodzie w realizacji celów. Zielony turmalin wspiera ponadto w osiągnięciu dobrego samopoczucia, natomiast czarny - dobrobytu. Kryształ górski – od wieków kamień ten używany jest do oczyszczania aury. Tylko czysta przestrzeń energetyczna pozwoli Koziorożcowi żyć pełnią życia. Z pewnością kryształ górski zadziała jak amulet i ustrzeże przed złem. Sprzyja medytacji oraz umiejętności patrzenia w głąb siebie. Pomaga Koziorożcowi pozbyć się jego ciemnych stron. Onyks to kamień, który nie tylko pobudza kreatywność Koziorożców, ale także dodaje im pasji i motywacji do stworzenia czegoś naprawdę wielkiego. Z drugiej strony pomaga im otworzyć się na własne emocje, nieco otwarciej o nich mówić, zaakceptować je i zrozumieć. 

pixel