Darmowa dostawa do Paczkomatu od 400zł

 

Panna  24.08 - 23.09

Planeta – Merkury

Żywioł – ziemia

Cechy charakterystyczne: Jako znak ziemski wyróżnia się stałością przekonań i tzw. zdrowym rozsądkiem. Zanim coś zdecyduje, musi przeanalizować wszystkie fakty i znać wszystkie szczegóły. Decyzje podejmuje po rozważeniu wszystkich "za" i "przeciw". Umysł Panny jest bardzo silny, dlatego jej postawa ma tak ogromny wpływ na życie. To, czy będzie szczęśliwe i udane, zależy w głównej mierze od tego, w co wierzy. Cierpliwa, dokładna, metodyczna, doskonały pracownik. Nie lubi improwizacji, pracuje w sposób dokładnie przemyślany i rozważony. Bardzo lubi porządek, systematyczność, punktualność. Ceni wszystko co proste, zrozumiałe, nieskomplikowane. Miewa obsesję na punkcie czystości. Nie znosi rozrzutności, lekkomyślności i życia ponad stan. We wszystkich dziedzinach życia, kieruje się rozsądkiem, logiką, umysłem. Zazwyczaj wydaje się oziębła i odseparowana od reszty otoczenia. To dlatego, że ma problem z identyfikowaniem się z własnymi emocjami. Jest podatna na życie w sprzeczności z uczuciami. Nie lubi ich analizować, więc często udaje, że wszystko jest w porządku. To jest jej mechanizm obronny. Bywa nieufna, przewrażliwiona i często szuka problemów tam, gdzie ich nie ma. Jest drobiazgowa i obsesyjnie pedantyczna, większa wagę przywiązuje do szczegółów niż do konkretów.

Zadania do przepracowania: Wyjście w umysłu, logiki. Zaufanie intuicji. Większe zaufanie, więcej spontaniczności. Nowe doświadczenia. Czucie emocji, wchodzenie w głębokie emocje. Odpuszczenie kontroli, pedantyzmu. Szersze widzenie. Akceptacji ludzi z ich wadami, z odmiennością. 

Kamienie dla Panny: lapis lazuli, ametyst, cytryn, czaroit, tygrysie oko, szafir

Kamienie dla znaków zodiaku - jak dobrać?

Panny bardzo często charakteryzuje wrodzony perfekcjonizm i inteligencja. Lapis lazuli pomoże im wypełniać codzienne obowiązki, skupiać się na najważniejszych zadaniach oraz dotrzeć do wymierzonego celu. Odepchnie też złą energię i wyeliminuje negatywne emocje, przynosząc spokój, ukojenie i wyciszenie. To także kamień wykorzystywany do leczenia depresji oraz innych chorób na tle emocjonalno-psychicznym. Działa on bowiem pozytywnie na system nerwowy, uspokaja i wycisza umysł. Szafir będzie wspierał równowagę i dążenia Panny do zaspokojenia cudzych potrzeb. Dzięki szafirowi osoba urodzona pod znakiem Panny zyska szacunek i uznanie. Pomaga w osiągnięciu wewnętrznego bezpieczeństwa i pewności siebie. Ametyst poukładanej Pannie doda kreatywnej mocy. Panny często piastują wysokie, urzędnicze stanowiska, co zawdzięczają sumiennej, systematycznej pracy. Dlatego z pewnością biżuteria z ametystem pomoże piastować powierzone funkcje i ułożyć sobie życie rodzinne i towarzyskie. Rozwija zdolność intuicyjnego pojmowania spraw. Cytryn zwiększy równowagę ponieważ osoby spod tego znaku zatracają się w obowiązkach i często zapominają o własnym szczęściu. Dzięki cytrynowi Panna zyska spokój wewnętrzny. Łagodzi wszelki niepokój i troskę. Czaroit pomaga osłonić wrażliwe, przepracowane osoby przed złymi mocami jak również negatywną energią. Tworzy pozytywną aurę i dzięki temu Panna zyska równowagę w życiu osobistym jednocześnie i w pracy. Otwiera umysł na nowe drogi i cele. Tygrysie Oko pomaga Pannie wyrwać się z martwego punktu wyostrzając jej umysł i wyznaczając granice racjonalnego myślenia. Uczy jak znaleźć ufność w sobie samym.

Newsletter
Zapisz się do newlettera i odbierz - 5% rabatu na pierwsze zamówienie!
 • ŚLEDŹ NAS NA  
 • Facebook Mystic Wings
 • Instagram Mystic Wings
 • Tik Tok Mystic Wings
 • Pinterest Mystic Wings
 • Jakość

  Kamienie naturalne, srebro 925
 • Certyfikat

  Rejestracja w Urzędzie Probierczym Kraków nr 13444
 • Bezpieczeństwo

  Certyfikat SSL. Bezpieczeństwo i zaufanie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl