Darmowa dostawa do Paczkomatu od 400zł
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

czakra trzeciego oka

( ilość produktów: 19 )

Adżnia

Szósta czakra jest określana jako trzecie oko. Znajduje się nad fizycznymi oczami na środku czoła. To jest centrum zdolności psychicznych, wyższej intuicji. Odpowiada za rozbudzoną intuicję, jasne przeczucia, dostęp do uniwersalnej wiedzy, kontakt z podświadomością oraz rozwiniętą wyobraźnie. Związana jest z naszym szóstym zmysłem i siłą naszego umysłu. Pełnię swojego rozwoju osiąga między 35-42 rokiem życia. 

Czakra zablokowana objawia się małomównością, albo mówieniem o sprawach mało ważnych. Pojawiają się trudności w wyrażaniu siebie, nieodpowiedzialność w wyrażaniu opinii, brak zaufania do własnej intuicji. Jeśli czakra jest zbyt otwarta może prowadzić do zbyt racjonalnego myślenia, odrzucenia przekonań duchowych, demonstracji własnej władzy, intelektualnej arogancji. Natomiast jeśli czakra jest zrównoważona to będzie to świadczyć u danej osoby o przytomności umysłu, zdolności wizualizacji, nieprzywiązywania do rzeczy materialnych i wewnętrznej mądrości.

Narządy - oczy, zatoki, przysadka mózgowa

Kolor - indygo, fiolet, ciemnoniebieski

Kamienie czakralne - ametyst, lapis lazuli, fluoryt, iolite, labradoryt, tanzanit

Chcąc wybrać kamienie dla czakry trzeciego oka należy skupić się na tych kryształach, które wspomagają rozwój intuicji. Uwalniają umysł od myśli, wprowadzają równowagę. Warto postawić na te, które ułatwiają medytacje i pomagają odkryć swoją duchowość.

MarkaMarka
CenaCena
-
pixel