Darmowa dostawa do Paczkomatu od 400zł
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

czakra splotu słonecznego

( ilość produktów: 7 )

Manipura

Trzecia czakra jest centrum osobistej mocy, miejscem ego, namiętności, impulsów i siły. To kolor żółty i żywioł ognia. Odpowiada za to jak realizujesz się w świecie materialnym. Czakra splotu mówi o naszej kreatywności, zadowoleniu z życia, twórczości, wewnętrznej motywacji do działania, namiętności, pewności siebie. Odpowiada za naszą osobowość, za nasze ego, pomniejszone lub zbyt nadęte. Z tym obszarem związana jest nasza wola, to siła naszego życia, nasza witalność. 

Nierównowaga w czakrze splotu to ściśnięte żołądki, zapadnięte przepony, duże brzuchy. Strach przed uaktywnieniem wewnętrznej mocy, wycofywanie się z życia. Gdy czakra splotu jest zbyt otwarta, to nasze ego może być zbyt rozdęte, możemy być zbyt władczy mieć skłonność do manipulacji wobec innych , możemy za wszelką cenę chcieć stawiać na swoim. Jeśli czakra jest zablokowana wtedy nadmiernie przejmujemy się tym co mówią inni, mamy brak poczucia własnej wartości, nie potrafimy mówić o własnych potrzebach, oczekiwaniach. Możemy chorobliwie potrzebować akceptacji.

Umiejscowienie - od pępka po splot słoneczny

Kolor – żółty

Kamienie czakralne - cytryn, karneol, ametryn, kamień słoneczny, peridot

Odpowiednie kamienie czakry splotu słonecznego pomagają w poznaniu własnej wartości. Usuwają blokady i strach, wzmacniają siłę, witalność, kreatywność. Zbalansowana czakra splotu słonecznego to odpowiednia droga do poznania wewnętrznego wojownika, który potrafi czerpać z życia garściami

MarkaMarka
CenaCena
-

Kamienie na odpowiednie czakry

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę czym są czakry, co widać w rosnącym zainteresowaniu kamieniami ochronnymi i energetycznymi. Warto jednak wiedzieć, że każda czakra ma odmienne zadania, a każdy kamień ma nieco inne przeznaczenie. Kryształy oddziałują wielowymiarowo. Pomagają skupić energię bezpośrednio na ciele, tak aby ta energia docierała tam gdzie jest najbardziej potrzebna. Jeśli planujesz więc zakup biżuterii warto dowiedzieć się jak wybrać kamienie na odpowiednie czakry. Przy każdej nazwie czakry znajdziesz krótki jej opis oraz listę odpowiednich kamieni i propozycję aktualnie dostępnej biżuterii. 

Można kryształy ustawiać wokół siebie, wypełnić przestrzeń osobistą i użyć ich jako wystroju domu lub nosić w formie biżuterii z kamieniami naturalnymi. Ale pamiętaj, że należy co jakiś czas oczyścić kamienie ze skumulowanej energii. Wystarczy opłukać je pod bieżącą wodą, okadzić białą szałwią lub wystawić na blask Księżyca.

pixel