Darmowy paczkomat InPost przy zamówieniu powyżej 400zł

Bransoletka urodzeniowa z Akwamarynem - Marzec

Cena: 109,00 zł 109.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Kamienie urodzeniowe, nazywane również kamieniami osobistymi, to talizmany, kamienie szczęścia, z którym warto iść przez życie. Akwamaryn jest potężnym narzędziem do oczyszczania emocjonalnego i otwierania się na komunikację. Wpływa na relacje międzyludzkie. Dzięki niemu sztuka bycia asertywnym będzie o wiele łatwiejsza. 

Bransoletka urodzeniowa z Akwamarynu szczególnie dla osób urodzonych w marcu

Dodatki: elementy ze srebra próby 925

Wymiar: długość regulowana 17-20cm

7 Czakr: gardło

Kamienie urodzeniowe: marzec

 

Opis:

Akwamaryn nazywany jest „kamieniem odwagi” i optymizmu. Zmniejsza obawy, uspokaja umysł. Pozwala pokonać nieśmiałość oraz przełamać trudności z asertywnością, ze szczerym wyrażaniem emocji, uczuć i myśli. Chroni przed porażkami, wpływa na dobre samopoczucie oraz poprawia bystrość umysłu. Z tego powodu jest doskonałym kamieniem dla osób zapracowanych, przytłoczonych odpowiedzialnością i stresem. Dodaje odwagi ludziom nieśmiałym oraz tym, którzy mają trudności ze szczerym wyrażaniem emocji, uczuć, myśli, brakuje im asertywności. Ma duży wpływ na pozytywne kontakty z otoczeniem i trwałe relacje z innymi ludźmi.

Jest dobrym kamieniem dla ludzi delikatnych i przytłoczonych odpowiedzialnością, przeciążonych obowiązkami, stresem. Szczególnie pomocny dla osób pracujących na stanowiskach, gdzie wymagana jest wciąż nowa wiedza. Nosząc akwamaryn staniemy się wyciszeni, spokojni - z dystansem będziemy podchodzić do sytuacji wywołujących czasami mocne emocje i lęki. Jego energia pomaga w doprowadzeniu do końca wszelkich niedokończonych spraw, zadań i projektów.

Akwamaryn jest minerałem wodnym, potężnym narzędziem do oczyszczania emocjonalnego. Zdrowo i łagodnie oczyszcza wszystkie napięcia w relacjach i emocjach. Jego energia wynosi emocjonalne wzorce na powierzchnię, trzymające nas w starych myślach lub schematach. Jest świetnym kamieniem dla nauczycieli, osób wygłaszających publiczne prezentacje, przemowy, prowadzących szkolenia. Sprawia, że mówca staje się w pełni świadomy swoich własnych, prawdziwych przekonań. Potrafi wyrazić je jasno, z pasją, bez gniewu, nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Akwamaryn to klejnot przyszłości - wierzy się, że pełnię mocy osiągnie w erze Wodnika.

 

* przed zakupem sprawdź jaki rozmiar potrzebujesz  ... ROZMIAR BRANSOLETKI  ... istnieje możliwość wykonania biżuterii w innym rozmiarze - proszę o informację w wiadomości mailowej.

* właściwości kamieni pochodzą z prac litoterapeutycznych

* w biżuterii wykorzystuję wyłącznie naturalne kamienie, dlatego na ich powierzchni mogą występować drobne niedoskonałości - plamki, dziurki lub wewnętrzne spękania (inkluzje), których nie należy traktować jako wadę lecz cechę stanowiącą o niepowtarzalności i unikatowości

 

Dane techniczne

Czakra Gardła - Vishuda Zdolności wyrażania siebie, swoich emocji i uczuć. Lekkość komunikacji, otwarty dialog, szczerość, zrozumienie. Ekspresja, kreatywność, inspirujące i charyzmatyczne wypowiedzi. "Moje słowa mają moc"
Długość 17-20cm
Zapięcie zapięcie typu federing
Wielkość kamieni 3-4mm
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl