Darmowy paczkomat InPost przy zamówieniu powyżej 400zł

Bansoletka Herkimer - Diamentowa Harmonia

Cena: 169,00 zł 169.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Noszenie Diamentu z Herkimer pomaga uzyskać dostęp do własnej intuicji. Zalecany jest ludziom pracującym twórczo, przedsiębiorcom, marketingowcom czy również menedżerom. Osobom, którym potrzebna jest bujna wyobraźnia. Bransoletka wykonana z bardzo unikatowego i surowego Diamentu z Herkimer, z dodatkiem Kryształu Górskiego oraz srebra próby 925

Dodatki:  elementy ze srebra próby 925, zawieszka czakra korony

Wymiar: długość 18cm

Czakra: korony

 

Opis:

Diament Herkimer – to niepoprawna, aczkolwiek powszechna nazwa kryształu górskiego występującego w nad jeziorem George, w okręgu Herkimer , w stanie Nowy Jork w USA. Jest to bezbarwna, niezwykle czysta odmiana kryształu górskiego o silnym połysku, z perfekcyjnie wypolerowanymi ścianami z wyglądu przypominająca prawdziwy diament- stąd nazwa diament z Herkimer. Jest to najdoskonalsza i najsilniejsza energetycznie odmiana kryształu górskiego. Łączący w sobie właściwości lecznicze kryształu górskiego i diamentu. 

Podobnie jak diament lub kryształ górski, herkimer jest „dostawcą” światła. Ta kryształowa „mini elektrownia”, jest w stanie znacznie podwyższyć poziom energii swojego właściciela. Potrafi uwolnić ciało z napięcia emocjonalnego i stresu. Dzięki temu osiągany jest szybszy rozwój duchowy, następuje też likwidacja blokad energetycznych w ciele człowieka. Z jednych najbardziej znanych właściwości kamienia jest oczyszczanie aury i czakr. Dzięki temu pozbywamy się negatywnej energii i odkrywamy głęboko skrywane talenty. Diament z Herkimer ma ogromny wpływ na nasze trzecie oko, pogłębia tym samym naszą intuicję, świadomość snów ich zapamiętywanie. Te niezwykłe właściwości pomagają podczas medytacji. Sprzyja klarowności umysłu i ułatwia zapamiętywanie.

Kryształ górski nazywany jest Kamieniem Mocy o bardzo silnym działaniu oczyszczającym – zarówno ciała, umysłu jak i pomieszczenia. Kryształ ten pochłania również negatywne wibracje i energię, stanowiąc dla nas swojego rodzaju tarczę od negatywnych wpływów. Wzmacnia myśli i oczyszcza umysł, co pozwala na wprowadzenie się w stan relaksu, więc bardzo ułatwia on procesy medytacyjne i jest często stosowany. Przez właściwości oczyszczające nazywany jest również „królem kryształów”, lub „neutralizatorem”. To także swoisty „wzmacniacz energetyczny” działający jak akumulator. Powiększa zdolność koncentracji, rodzi optymizm i wiarę we własne możliwości. Dzięki oczyszczającej energii kryształu górskiego możemy żyć w zgodzie z sobą, innymi ludźmi i naturą.

 

* przed zakupem sprawdź jaki rozmiar potrzebujesz  ... ROZMIAR BRANSOLETKI  ... istnieje możliwość wykonania biżuterii w innym rozmiarze - proszę o informację w wiadomości mailowej.

* właściwości kamieni pochodzą z prac litoterapeutycznych

* w biżuterii wykorzystuję wyłącznie naturalne kamienie, dlatego na ich powierzchni mogą występować drobne niedoskonałości - plamki, dziurki lub wewnętrzne spękania (inkluzje), których nie należy traktować jako wadę lecz cechę stanowiącą o niepowtarzalności i unikatowości

 

Dane techniczne

Czakra Korony - Sahasrara Odczuwanie jedności z Wszechświatem, obecności sprzyjających sił, ochrony. Nieograniczony potencjał, wysokie wibracje, miłość i absolutne zrozumienie. "Boskość jest we mnie"
Długość 19
Zapięcie zapięcie typu federing
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl