Darmowy paczkomat InPost przy zamówieniu powyżej 400zł

Akwamaryn bransoletka Klejnot Morza

Cena: 329,00 zł 329.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Akwamaryn jest potężnym narzędziem do oczyszczania emocjonalnego i otwierania się na komunikację. Wpływa na relacje międzyludzkie. Sztuka bycia asertywnym z wykorzystaniem Akwamarynu będzie o wiele łatwiejsza.  Bransoletka wykonana z Akwamarynu oraz srebra próby 925

Dodatki: elementy ze srebra próby 925

Wymiar: długość 19cm

Czakra: gardła

 

Opis:

Akwamaryn nazywany jest „kamieniem odwagi” i optymizmu. Zmniejsza obawy, uspokaja umysł. Pozwala pokonać nieśmiałość oraz przełamać trudności z asertywnością, ze szczerym wyrażaniem emocji, uczuć i myśli. Chroni przed porażkami, wpływa na dobre samopoczucie oraz poprawia bystrość umysłu. Z tego powodu jest doskonałym kamieniem dla osób zapracowanych, przytłoczonych odpowiedzialnością i stresem. Dodaje odwagi ludziom nieśmiałym oraz tym, którzy mają trudności ze szczerym wyrażaniem emocji, uczuć, myśli, brakuje im asertywności. Ma duży wpływ na pozytywne kontakty z otoczeniem i trwałe relacje z innymi ludźmi.

Jest dobrym kamieniem dla ludzi delikatnych i przytłoczonych odpowiedzialnością, przeciążonych obowiązkami, stresem. Szczególnie pomocny dla osób pracujących na stanowiskach, gdzie wymagana jest wciąż nowa wiedza. Nosząc akwamaryn staniemy się wyciszeni, spokojni - z dystansem będziemy podchodzić do sytuacji wywołujących czasami mocne emocje i lęki. Jego energia pomaga w doprowadzeniu do końca wszelkich niedokończonych spraw, zadań i projektów.

Akwamaryn jest minerałem wodnym, potężnym narzędziem do oczyszczania emocjonalnego. Zdrowo i łagodnie oczyszcza wszystkie napięcia w relacjach i emocjach. Jego energia wynosi emocjonalne wzorce na powierzchnię, trzymające nas w starych myślach lub schematach. Jest świetnym kamieniem dla nauczycieli, osób wygłaszających publiczne prezentacje, przemowy, prowadzących szkolenia. Sprawia, że mówca staje się w pełni świadomy swoich własnych, prawdziwych przekonań. Potrafi wyrazić je jasno, z pasją, bez gniewu, nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Akwamaryn to klejnot przyszłości - wierzy się, że pełnię mocy osiągnie w erze Wodnika.

 

PIELĘGNACJA:

✤ Unikaj kontaktu biżuterii z pefrumami, kosmetykami, aby uniknąć reakcji chemicznych.

✤ Ściągaj biżuterię do prac domowych oraz podczas treningu, aby uniknąć uszkodzeń chemicznych i mechanicznych. Chlorowana woda w basenie oraz pot przyczyniają się do utleniania srebra, uszkodzeń linek stalowych oraz odbarwiania kamieni naturalnych.

✤ Zdejmuj biżuterię podczas snu - Ty odpoczywasz, więc Twoje kamieni również.

✤ Przechowuj biżuterię w pudełku, szkatułce lub woreczku z materiału. Minerały oraz srebro są wrażliwe na promieniowanie sztuczne oraz naturalne.

✤ W czasie pełni księżyca oczyść biżuterię pod bieżącą wodą i osusz miękką tkaniną, potem wystaw biżuterię z kamieni naturalnych na światło księżyca, żeby zasilić kamienie energią. 

✤ Biżuteria ręcznie wykonana objęta jest roczną gwarancją, w ramach której naprawiane są wady ukryte. Zgodnie z regulaminem, nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, naturalnego zużycia, uszczerbków wynikających z użytkowania.

✤ W przypadku mechanicznego uszkodzenia oferuję odpłatną naprawę. W tym celu należy wysłać maila lub skontaktować się telefonicznie. Klienci są odpowiedzialni za koszty przesyłki w celu naprawy.

 

przed zakupem sprawdź jaki rozmiar potrzebujesz  ... ROZMIAR BRANSOLETKI  ... istnieje możliwość wykonania biżuterii w innym rozmiarze - proszę o informację w wiadomości mailowej.

 

 

Dane techniczne

Czakra Gardła - Vishuda Zdolności wyrażania siebie, swoich emocji i uczuć. Lekkość komunikacji, otwarty dialog, szczerość, zrozumienie. Ekspresja, kreatywność, inspirujące i charyzmatyczne wypowiedzi. "Moje słowa mają moc"
Długość 19
Zapięcie zapięcie typu federing
Wielkość kamieni 7mmx4mm
Właściwości właściwości kamieni pochodzą z prac litoterapeutycznych
Jakość wyłącznie naturalne kamienie, dlatego na ich powierzchni mogą występować drobne niedoskonałości - plamki, dziurki lub wewnętrzne spękania (inkluzje), których nie należy traktować jako wadę lecz cechę stanowiącą o niepowtarzalności i unikatowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl