Czym jest Karma 0
Czym jest Karma

Nasze rozumienie karmy na Zachodzie, bardzo się różni od prawdziwego znaczenia tego słowa na Wschodzie. Jest dużo nieporozumień i większość ludzi nie wie o co chodzi, albo zna jakąś wypaczoną wersję tego słowa. Wiele osób kojarzy to z przeznaczeniem, tajemniczą siłą, przez którą większość rzeczy nam się w życiu przydarza. Często mówi się „taka karma”, albo „karma go i tak dopadnie”. Jakby to był jakiś system kar i nagród. Tymczasem nie jest to prawdziwe znaczenie słowa karma i działa to zdecydowanie inaczej.

czytaj całość »
Jesteś Energią! 0

Wszystko jest energią!

Na pewno to słyszałaś lub czytałaś. Udowodnił to Tesla oraz fizyka kwantowa, ale co to oznacza dla mnie i dla Ciebie?

To TY jesteś źródłem tej energii… wojna jest o Ciebie… o Twoją energię. Nic na tym świecie nie istnieje bez ludzkiej świadomości bez ludzkiego wsparcia energetycznego. To człowiek jest tym, który tworzy swoją rzeczywistość. Twoje myśli, twoje uczucia to twoja moc. Czymkolwiek wibrujesz to właśnie tworzysz, to wzmacniasz, tego oczekujesz w swoim świecie

 

 

czytaj całość »
Dokonaj zmiany w sobie, a zmienisz swoją rzeczywistość 0

Każdy życiowy zakręt związany jest z porzuceniem wygodnego życia, na rzecz niewiadomego.

W moim przypadku zamiana stałego dochodu, na zapowiedź jakiś niekoniecznie stałych zarobków. Zaopatrzona w techniki medytacyjne, pokaźną biblioteczkę z literaturą rozwojową, pozytywne nastawienie – wyruszyłam w drogę. Ucząc się nowych umiejętności, doświadczając nowych sytuacji, wyczekiwałam sukcesu.

Efekty były jednak różne, dalekie od oczekiwanych przeze mnie. 

 

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl