Jesteś Energią!

Wszystko jest energią!

Na pewno to słyszałaś lub czytałaś. Udowodnił to Tesla oraz fizyka kwantowa, ale co to oznacza dla mnie i dla Ciebie?

To TY jesteś źródłem tej energii… wojna jest o Ciebie… o Twoją energię. Nic na tym świecie nie istnieje bez ludzkiej świadomości bez ludzkiego wsparcia energetycznego. To człowiek jest tym, który tworzy swoją rzeczywistość. Twoje myśli, twoje uczucia to twoja moc. Czymkolwiek wibrujesz to właśnie tworzysz, to wzmacniasz, tego oczekujesz w swoim świecie

 

 

czytaj całość »
Dokonaj zmiany w sobie, a zmienisz swoją rzeczywistość

Każdy życiowy zakręt związany jest z porzuceniem wygodnego życia, na rzecz niewiadomego.

W moim przypadku zamiana stałego dochodu, na zapowiedź jakiś niekoniecznie stałych zarobków. Zaopatrzona w techniki medytacyjne, pokaźną biblioteczkę z literaturą rozwojową, pozytywne nastawienie – wyruszyłam w drogę. Ucząc się nowych umiejętności, doświadczając nowych sytuacji, wyczekiwałam sukcesu.

Efekty były jednak różne, dalekie od oczekiwanych przeze mnie. 

 

 

czytaj całość »
JAK OCZYŚCIĆ KAMIENIE

Oprócz posiadania swojej naturalnej mocy kamienie jak gąbka przesiąkają również energią ludzi i miejsc, z którymi się stykają.

Zanieczyszczenia mogą nie tylko zakłócić ich dobroczynne właściwości, ale również szkodzić osobie, która ich używa. Oczyszczanie to prosty proces usuwający wszelkie negatywne wpływy z przeszłości, dzięki któremu będziemy mogli z nimi dalej pracować i uchronić się przed ich negatywnym działaniem.

 

  

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl