Jesteś Energią! 0
Jesteś Energią!

Wszystko jest energią!

Na pewno to słyszałaś lub czytałaś. Udowodnił to Tesla oraz fizyka kwantowa, ale co to oznacza dla mnie i dla Ciebie?

"To TY jesteś źródłem tej energii… wojna jest również o Ciebie… o Twoją energię. Nic na tym świecie nie istnieje bez ludzkiej świadomości bez ludzkiego wsparcia energetycznego. To człowiek jest tym, który tworzy swoją rzeczywistość. Twoje myśli, twoje uczucia to twoja moc. Czymkolwiek wibrujesz to właśnie tworzysz, to wzmacniasz, tego oczekujesz w swoim świecie"

Nie wchodź w ciężka energię martwienia się o jutro, apatię, strach, spekulację, agresje. Jeżeli potrzebujesz rozeznać się w faktach – to Ok, ale nie ładuj się przekazami w mediach. Cała umiejętność to nie utonąć w tym co oglądamy, czytamy. Potrzebny jest balans. Wiedzieć co się dzieje, ale zadbać o spokój i pokój w sobie. Jest granica między współczuciem i empatią – a poczuciem żalu czy strachu. To bardzo cienka linia, żeby nie utonąć w lęku i smutku.

Nasze myśli potrafią nas dobić, umysł podpowiada historię, które się jeszcze nie wydarzyły, jednocześnie nie rozróżnia, czy to jest fikcja czy rzeczywistość. Jeżeli to przeżywamy bardzo emocjonalnie, to nasze ciało doświadcza tego jakby to była prawda. W mózgu pojawiają się obwody neuronowe, reakcje i zmiany takie same jak w momencie kiedy coś się wydarza rzeczywiście.

Raz jeszcze w dużym uproszczeniu! Wyobraźnia, myśli + emocje przeżywane = doświadczenie. Czyli nasz system nerwowy już zabraliśmy na wojnę pomimo, że ona u nas jeszcze się nie zadziała.

Zadbaj o SIEBIE! Potrzebujesz siły. To nie jest wynik ignorancji, braku wsparcia dla ludzi, którzy są teraz w ogromnym cierpieniu. To co sie dzieje nie potrwa chwili, myślę że nic już nie będzie takie same, to zmieni życie wszystkich. Zadbaj o Siebie, żeby mieć siłę. Jedna z inspirujących mnie osób użyła zwrotu „napełnij swoją studnię” by mieć siłę i móc dzielić się tą siłą z bliskimi, z ludźmi wokół. Opanuj w sobie strach, lęk i złość, nie daj się ściągnąć w dół, nie daj sobą kierować, wykorzystywać. Skup się na sobie, odnajdź spokój i harmonię w czasie chaosu. Stań się obecny i świadomy. Pomagaj jak tylko możesz. Otaczaj ludzi wokół troską, szanuj każdego kto widzi to inaczej. Możemy nie zgadzać się w słowach i teoriach, ale jest coś co nas łączy - wszyscy pragniemy szczęścia. Każdy z nas robi ile może, reaguje na swój sposób, bo dla wszystkich jest to coś nowego, coś czego nie znamy i nigdy nie doświadczyliśmy.

Praktykuj wdzięczność. Codziennie!

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
 • ŚLEDŹ NAS NA  
 •  facebook mystic wings
 • instagram mysticwings_bizuteria
 • tik tok mysticwings_bizuteria
 • Jakość

  Kamienie naturalne, srebro 925
 • Certyfikat

  Rejestracja w Urzędzie Probierczym Kraków nr 13444
 • Bezpieczeństwo

  Certyfikat SSL. Bezpieczeństwo i zaufanie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl