Darmowa dostawa do Paczkomatu od 400zł

 

Koziorożec  22.12 - 20.01

Planeta Saturn – jak urząd podatkowy, duchowa wypłata

Żywioł – ziemia, wewnątrz woda

Cechy charakterystyczne: Osoba surowa, oschła, wewnątrz bardzo wrażliwa. Kojarzy się z ciężką pracą. Sam jest dla siebie ograniczeniem. Ma ambicje, żeby wspinać się na szczyt, ale wszystko kojarzy mu się z trudem. Bardzo pracowity, odnajduje się w dużych korporacjach, chwyta się dużych projektów, można na nim polegać, bardzo zaangażowany w pracę, nigdy nie zawodzi, godny zaufania. Doświadcza w swoim życiu sporo ciężkiej pracy, nadmiernej kontroli. Ma głębię i dużo doświadczeń, jest bardzo racjonalny, ma ograniczone zaufanie. Już jako dziecko czuje odpowiedzialność za rodzeństwo, wykazuję dużą dojrzałość. Bywa bardzo pamiętliwy. Ma lęk przed utratą oraz dużą skłonność do przyciągania do siebie takich scenariuszy, jako znak ziemi musi wziąć odpowiedzialność za to co myśli i czego sobie życzy.

Zadania do przepracowania: Odpuszczać, cieszyć się życiem. Nauczyć się elastyczności, radzić sobie z rozczarowaniem. Odpuścić świat materialny, bo tam nie ma nić trwałego. Tworzyć z poziomu lekkości, radości, a nie z trudem. W życiu nie chodzi o ciężką pracę, ale o współpracę z przestrzenią. Nauczyć się wyrażać emocje, mówić o swoich emocjach, nie dusić w środku, nie pielęgnować ran w sobie. Znaleźć w sobie miłość bez powodu, bezwarunkową, w relacjach z ludźmi, w przyjaźni.

Kamienie dla Koziorożca: kamień księżycowy, kwarc dymny, kryształ górski, turmalin, onyks

koziorożec

 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
Onyks kolczyki Mocy Onyks kolczyki Mocy
Cena:

200,00 zł

szt.
zobacz więcej
 • nowość

Kamienie dla znaków zodiaku - jak dobrać?

Kamień księżycowy to kamień chroniący przed złem i pomagający odnieść życiowy sukces. Pomaga Koziorożcowi pozbyć się zatwardziałości i lepiej akceptować swe uczucia. Wpływa na przełamywanie wewnętrznych blokad w życiu uczuciowym, pomagając otworzyć się emocjonalnie. Kamień księżycowy korzystnie wpływa na stosunki międzyludzkie. Kwarc dymny dla Koziorożca jest szansą na uzyskanie wewnętrznego spokoju, kontroli nad duchem i ciałem. Moc kwarcu osłoni przed negatywną energią i złym słowem. Dzięki temu Koziorożec odzyska spokój jak również energię do codziennej pracy. Pomaga Koziorożcowi odnaleźć sens życia otwierając go na świat. Turmalin przyniesie spokój, ukojenie nerwów i ochroni sukcesy, zapobiegając porażkom. Jego zielona oraz czarna odmiana pomagają Koziorożcowi w rozwiązywaniu trudności stojących na przeszkodzie w realizacji celów. Zielony turmalin wspiera ponadto w osiągnięciu dobrego samopoczucia, natomiast czarny - dobrobytu. Kryształ górski – od wieków kamień ten używany jest do oczyszczania aury. Tylko czysta przestrzeń energetyczna pozwoli Koziorożcowi żyć pełnią życia. Z pewnością kryształ górski zadziała jak amulet i ustrzeże przed złem. Sprzyja medytacji oraz umiejętności patrzenia w głąb siebie. Pomaga Koziorożcowi pozbyć się jego ciemnych stron. Onyks to kamień, który nie tylko pobudza kreatywność Koziorożców, ale także dodaje im pasji i motywacji do stworzenia czegoś naprawdę wielkiego. Z drugiej strony pomaga im otworzyć się na własne emocje, nieco otwarciej o nich mówić, zaakceptować je i zrozumieć. 

Biżuteria dla Ciebie…
Nowości
Kolczyki z kwarcem różowym
Kolczyki z kwarcem różowym

120,00 zł

szt.
Labradoryt kolczyki Mandala
Labradoryt kolczyki Mandala

240,00 zł

szt.
Naszyjnik z Turmalinami - Monety
Naszyjnik z Turmalinami - Monety

230,00 zł

szt.
Newsletter
Zapisz się do newlettera i odbierz - 5% rabatu na pierwsze zamówienie!
 • ŚLEDŹ NAS NA  
 • Facebook Mystic Wings
 • Instagram Mystic Wings
 • Tik Tok Mystic Wings
 • Pinterest Mystic Wings
 • Jakość

  Kamienie naturalne, srebro 925
 • Certyfikat

  Rejestracja w Urzędzie Probierczym Kraków nr 13444
 • Bezpieczeństwo

  Certyfikat SSL. Bezpieczeństwo i zaufanie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl