Darmowy paczkomat InPost przy zamówieniu powyżej 400zł

 -------- --------- --------   --------- --------- --------- 

 

WAGA Libra 24.09 - 23.10

Planeta – Wenus (ma mglistą i zachmurzoną atmosferę)

Żywioł – powietrze na zewnętrz, woda w środku – co daje rozchwianie, niestabilność emocjonalną

Cechy charakterystyczne: potrzeba harmonii i równowagi. Idealistyczne pojęcie miłości, silna potrzeba miłości, akceptacji. Chce być zauważona i doceniona. Boi się odtrącenia, źle znosi odrzucenie, krytykę. Najbardziej wrażliwy znak. Waga posiada dwie szale, wiec zawsze będzie szukać drugiej połówki, dopełnienia. Często zatraca się w drugim człowieku, podejmuje decyzje pod innych, pozwala decydować za siebie, chce wszystkich zadowolić. Doskonale potrafi się wczuć w sytuacje drugiej osoby, potrafi zrozumieć perspektywę, duże poczucie sprawiedliwości. Niestety często wykazuje wielkie niezdecydowanie, nie potrafi wybrać, ma problem z podejmowaniem decyzji, często widzi zalety w dwóch rzeczach. Tak długo potrafi się zastanawiać przed zakupem, że w końcu kupuje 2 pary, bo nie umie wybrać. Ma doskonały gust, duszę artystyczną. Nie lubi rywalizacji. Często słucha, ale nie słyszy, wiele rzeczy do niej nie dociera.

Zadania do przepracowania: Zrównoważyć emocje. Nauczyć się dawać sobie miłość, nie żądać jej od innych, nie gonić za nią. Uniezależnić się od drugiego człowieka. Przestać szukać ideału miłości, zakochać się w życiu. Kończyć to co rozpoczęte, nie przeciągać, nie przedłużać, nie zastanawiać się bez końca. Nauczyć się asertywności, zacząć podejmować niezależne, autonomiczne decyzję, bez poczucia winy.  Zrozumieć, że popełnianie błędów jest częścią życia. Życie to nie konkurs popularności, bądź sobą!

Kamienie Waga: kwarc różowy, turmalin, szafir, akwamaryn, kunzyt, apatyt, perła

 

 -------- --------- --------   --------- --------- --------- 

 

Waga

Akwamaryn bransoletka Klejnot Morza Akwamaryn bransoletka Klejnot Morza
Producent: Mystic Wings
Cena: 329,00 zł
zobacz więcej
Kolczyki z perłą - PerLove Kolczyki z perłą - PerLove
Producent: Mystic Wings
Cena: 159,00 zł
szt.
zobacz więcej

 -------- --------- --------   --------- --------- ---------

Turmalin – dla Wagi ważna jest sfera duchowa, a turmalin świetnie łączy energię wszechświata z fizycznym, ziemskim wymiarem materialnym. Dzięki noszeniu biżuterii z turmalinem, Waga zaspokoi swoją potrzebę ładu, umocni pozytywną aurę i otworzy się na harmonię z wszechświatem. Jego różowa odmiana wpływa na sprawy serca Wagi, nadając jej miłości większą siłę  

Akwamaryn – kojąca i łagodząca moc akwamarynu przyrównywana jest do szumu fal i siły oceanu. Dla Wagi ważna jest stabilizacja, sprawy duchowe oraz głębia życia. Za pomocą akwamarynu z pewnością Waga oczyści swoje otoczenie, oddali złe moce i zyska równowagę w różnych sferach życia. Dzięki akwamarynowi Waga uczy się korzystać i zawierzać własnej intuicji  

Kunzyt – ten kamień nazywany jest amuletem zakochanych, gdyż podnosi libido, wspomaga siły witalne i daje radość życia. Dla Wagi kunzyt pomocny będzie w odnalezieniu miłości, pozytywnego spojrzenia na świat i pokochania samego siebie. To kamień wspomagający samoakceptację i równowagę.   

Szafir – minerał, który zapewni Wadze szacunek w społeczeństwie oraz równowagę w życiu, dlatego też powinien być zawsze blisko. Dzięki oczyszczającym mocom szafiru Waga odczuje pełnię swoich sił i zyska wsparcie w miłości, z pewnością to dla Wagi jest niezmiernie ważne. Wspiera Wagę w odnalezieniu i zrozumieniu siebie.  

Kwarc różowy – ten piękny i delikatny minerał odpowiada naturze Wagi. Ludzie obdarzeni życiową intuicją mogą korzystać z pomocy kwarców, a Waga czuje szczególny związek duchowy z naturą. Pomaga Wadze odkryć wewnętrzną harmonię oraz przekazywać ją na zewnątrz. Pozwala pozbyć się emocjonalnych problemów oraz uczy czerpać radość z życia.   

Perły - szczególnie dla kobiet spod znaku Wagi. Co prawda nie są to kamienie, lecz ze względu na ponadczasowy charakter i naturalne pochodzenie z głębin morskich, posiadają silną, pozytywną aurę, podobnie jak kamienie. Pomagają wątpiącym Wagom odzyskać radość życia, siły witalne, jak również wiarę w swoje możliwości.  

Apatyt poszerza świadomość Wagi, wzmacnia intuicję. Usprawnia komunikację z innymi, pomaga w wyrażaniu siebie.

 

 -------- --------- --------   --------- --------- --------- 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl