Darmowy paczkomat InPost przy zamówieniu powyżej 400zł

 -------- --------- --------   --------- --------- --------- 

 

PANNA Virgo 24.08 - 23.09

Planeta – Merkury,

Żywioł – ziemia

Cechy charakterystyczne: Jako znak ziemski wyróżnia się stałością przekonań i tzw. zdrowym rozsądkiem. Zanim coś zdecyduje, musi przeanalizować wszystkie fakty i znać wszystkie szczegóły. Decyzje podejmuje po rozważeniu wszystkich "za" i "przeciw". Umysł Panny jest bardzo silny, dlatego jej postawa ma tak ogromny wpływ na życie. To, czy będzie szczęśliwe i udane, zależy w głównej mierze od tego, w co wierzy. Cierpliwa, dokładna, metodyczna, doskonały pracownik. Nie lubi improwizacji, pracuje w sposób dokładnie przemyślany i rozważony. Bardzo lubi porządek, systematyczność, punktualność. Ceni wszystko co proste, zrozumiałe, nieskomplikowane. Miewa obsesję na punkcie czystości. Nie znosi rozrzutności, lekkomyślności i życia ponad stan. We wszystkich dziedzinach życia, kieruje się rozsądkiem, logiką, umysłem. Zazwyczaj wydaje się oziębła i odseparowana od reszty otoczenia. To dlatego, że ma problem z identyfikowaniem się z własnymi emocjami. Jest podatna na życie w sprzeczności z uczuciami. Nie lubi ich analizować, więc często udaje, że wszystko jest w porządku. To jest jej mechanizm obronny. Bywa nieufna, przewrażliwiona i często szuka problemów tam, gdzie ich nie ma. Jest drobiazgowa i obsesyjnie pedantyczna, większa wagę przywiązuje do szczegółów niż do konkretów.

Zadania do przepracowania: Wyjście w umysłu, logiki. Zaufanie intuicji. Większe zaufanie, więcej spontaniczności. Nowe doświadczenia. Czucie emocji, wchodzenie w głębokie emocje. Odpuszczenie kontroli, pedantyzmu. Szersze widzenie. Akceptacji ludzi z ich wadami, z odmiennością. 

Kamienie Panna: lapis lazuli, sodalit, szafir, ametyst, cytryn, czaroit

 

 -------- --------- --------   --------- --------- ---------

 

Panna

Ametyst bransoleta Ametyst bransoleta
Producent: Mystic Wings
Cena: 189,00 zł
zobacz więcej
Ametyst bransoleta Harmonia Ametyst bransoleta Harmonia
Producent: Mystic Wings
Cena: 159,00 zł
szt.
zobacz więcej
Ametyst- Unikat N°7 small Ametyst- Unikat N°7 small
Producent: Mystic Wings
Cena: 139,00 zł
szt.
zobacz więcej
Bransoletka Mądrość i Energia Bransoletka Mądrość i Energia
Producent: Mystic Wings
Cena: 139,00 zł
zobacz więcej
Bransoletka Siła i Spokój Bransoletka Siła i Spokój
Producent: Mystic Wings
Cena: 129,00 zł
szt.
zobacz więcej
Naszyjnik Mądrość i Energia Naszyjnik Mądrość i Energia
Producent: Mystic Wings
Cena: 219,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pierścionek - Odnowa Pierścionek - Odnowa
Producent: Mystic Wings
Cena: 59,00 zł
zobacz więcej

 -------- --------- --------   --------- --------- ---------

 

Lapis lazuli – pomaga w nauce oraz w pracy. To bardzo ważne w życiu Panny. Jednocześnie lazuryt uwalnia od negatywnych myśli oraz stresu, co zdarza się Pannie przeciążonej obowiązkami. Pomaga zawierzyć Pannie własnej intuicji.   

Sodalit – dla panny ważne są obowiązki w pracy i w domu, tak więc sumienne podejście wspomagać będzie solidat. To kamień osłonowy, neutralizujący złą aurę i wspomagający pozytywne myślenie. Pomoże również usunąć troski, zmartwienie i złe myśli. Solidat zapewni Pannie szczęście i dobrobyt.   

Szafir – Panna oczekuje od życia równowagi i powodzenia. Niebieski kamień będzie wspierał równowagę i dążenia Panny do zaspokojenia cudzych potrzeb. Dzięki szafirowi osoba urodzona pod znakiem Panny zyska szacunek i uznanie. Pomaga w osiągnięciu wewnętrznego bezpieczeństwa i pewności siebie  

Ametyst – poukładanej Pannie przyda się kreatywna moc płynąca z ametystu. Panny często piastują wysokie, urzędnicze stanowiska, co zawdzięczają sumiennej, systematycznej pracy. Dlatego z pewnością biżuteria z ametystem pomoże piastować powierzone funkcje i ułożyć sobie życie rodzinne i towarzyskie. Rozwija zdolność intuicyjnego pojmowania spraw 

Cytryn – niewątpliwie równowaga, która wynika z aury cytrynu jest bardzo potrzebna Pannom. Osoby spod tego znaku zatracają się w obowiązkach i często zapominają o własnym szczęściu. Dzięki cytrynowi Panna zyska spokój wewnętrzny. Łagodzi wszelki niepokój i troskę. 

Czaroit – charakter Panny nie zawsze jest łatwy. Czaroit pomaga osłonić wrażliwe, przepracowane osoby przed złymi mocami jak również negatywną energią. Tworzy pozytywną aurę i dzięki temu Panna zyska równowagę w życiu osobistym jednocześnie i w pracy. Otwiera umysł na nowe drogi i cele  

 

 -------- --------- --------   --------- --------- --------- 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl