Darmowy paczkomat InPost przy zamówieniu powyżej 400zł

 -------- --------- --------   --------- --------- --------- 

 

LEW Leo 23.07 - 23.08

Planeta – Słońce, chce znajdować się w centrum Wszechświata

Żywioł – ogień

Cechy charakterystyczne: Ma płomienny temperament oraz głowę pełną kreatywnych pomysłów. Hojny, szczodry, emanuje olbrzymią energią, trudno go nie zauważyć. W każdej sytuacji jest szczery i lojalny. Jest bardzo oddany najbliższym, przyjaciołom, współpracownikom. Uwielbia silne emocje, adrenalinę. Miewa trudności z kontrolowaniem wydatków, ponieważ chce cieszyć się życiem w luksusie. Jest ekstrawagancki i zwykle nie zwraca uwagi na drobiazgi. Lubi korzystać z życia i nie skąpi sobie pieniędzy na rozrywki czy przyjemności. Zdarza mu się wydać nieco za dużo pieniędzy. W dodatku nie potrafi zacisnąć pasa, kiedy wymaga tego sytuacja życiowa. Nawet w obliczu finansowych tarapatów chce utrzymać dotychczasowy standard życia. Bieda przeraża i demotywuje, dlatego potrafi naprawdę ciężko pracować, żeby utrzymać przynajmniej iluzję wysokiego poziomu życia. Lider, odważnie podejmuje decyzje, manifestuje założone cele. Lubi narzucać swoją wolę, ale sam nie znosi się podporządkowywać, dąży do samodzielności. Gwałtownie i często wybuchowo wyraża swoje emocje. Potrafi być niecierpliwy i emocjonalny. Może wydawać się zarozumiały, zbyt pewny siebie, arogancki, apodyktyczny. Dla nikogo nie zamierza się zmieniać. Bywa bardzo pamiętliwy. Nie toleruje głupoty, prymitywu, tchórzostwa. Broni słabych. Dużą wagę przywiązuje do sprawiedliwości. Ostro wydaje własne osądy. Przewrażliwiony na krytykę, zbyt mocno to przeżywa i musi „odchorować".  

Zadania do przepracowania: Kontrola wyrażania emocji, większy dystans. Współpraca w zespole, mniej narzucania. Akceptacja odmienności innych, bez oceny, krytyki. Kończenie projektów, zadań. Okiełznanie słomianego zapału. Większa wytrwałość i cierpliwość. Nie wszystko złoto co się świeci. 

Kamienie Lew: kryształ górski, diament, bursztyn, cytryn, rubin, granat, tygrysie oko, topaz

 

 -------- --------- --------   --------- --------- --------- 

 

Lew

 -------- --------- --------   --------- --------- --------- 

 

Diament – najtrwalszy i najszlachetniejszy z kamieni podkreśli życiowe aspiracje lwa. Doda energii, zabezpieczy przed złymi mocami. Motywuje Lwa do ciągłego dążenia do doskonałości. Pomaga w niezrażonym dążeniu do celu bez względu na opinie innych. 

Granat – dla lwa ważna jest samorealizacja. Chce odnosić sukcesy zawodowe i prywatne. Dlatego granat pomoże zabezpieczyć uczucia i cele materialne. Osłania miłość, wznieca płomień pożądania, rozpala pasje. Jeśli lew zacznie wątpić w swe władcze przeznaczenie, to energia granatu postawi go na nogi.  

Rubin – rubiny nazywam kamieniami spełnienia i mocy, gdyż oddziaływają na różne dziedziny życia. Z tego właśnie względu ambitny lew powinien nosić przy sobie rubin. Wówczas jego ambicje zostaną osłonione mocą szlachetnego kamienia. Otwiera zrozumienie dla istoty miłości. Pomaga w przetworzeniu wszelkiej miłości na konkretne działania mające na celu czynienie dobra  

Bursztyn – leczniczy bursztyn znajduje zastosowanie także u ambitnych lwów. Ludzie, którzy się nie oszczędzają, pracują ciężko i odnoszą sukcesy, potrzebują osłony dla sił witalnych. Bursztyn z głębi mórz ochrania zdrowie i siły fizyczne. Tym samym wspomaga dynamicznego lwa przed utratą naturalnych mocy.   

Tygrysie oko – waleczny lew dąży śmiało do celu, choć czasem zdarza mus się potknąć lub zatrzymać w biegu. Tygrysie oko wspomaga siły fizyczne i duchowe. Moce Tygrysiego oka ochronią ludzi spod znaku lwa i zapewnią powodzenie w różnych dziedzinach życia. Otwiera umysł Lwa, ucząc go rozpoznawać własne błędy oraz spoglądać do wewnątrz.   

Cytryn – w przypadku lwa kojąca moc cytrynu przyda się, gdy osłabną siły i wola walki. Za sprawą cytrynu lew osiągnie harmonię w życiu zawodowym i rodzinnym. Pomaga lepiej patrzeć na swoje słabości i niedoskonałości, przyczyniając się do osiągnięcia przez nich większej doskonałości wewnętrznej. Wpływa na rozwój zdolności twórczych  

Kryształ górski – pozytywnie wpływa na rozwój wewnętrzny Lwa, niweluje przeszkody mentalne w osiągnięciu przez niego doskonałości  

 

 -------- --------- --------   --------- --------- --------- 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl