Oferta produktowa

BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA z kamieni naturalnych

Marka MYSTIC WINGS powstała z potrzeby serca, z pasji i miłości do kamieni. To biżuteria artystyczna z kamieni naturalnych, które są pełne magii, piękna i potężnych wibracji. Fascynującej jest dla mnie, że dzisiaj nauka zaczyna udowadniać to, co starożytne kultury wiedziały już od dawna. Rozumiały, że oprócz ciała mamy przede wszystkim świadomość, ducha, że przepływa przez nas życiodajna energia. Dzięki temu już wiemy, że kiedy energia przepływa przez nas swobodnie, czujemy harmonię, spokój, radość, bezwarunkową miłość, wdzięczność i szczęście. Łączę tą wiedzę i fascynację kamieniami we wszystkich moich kolekcjach. Każdy model projektuje osobiście i wykonuje ręcznie. Mystic Wings to unikalne projekty, lśniące srebro i magia barwnych kamieni szlachetnych i naturalnych. Ważny jest dla mnie indywidualizm, dlatego staram się by projekty były jak najbardziej urozmaicone stylistycznie. Mystic Wings wyróżnia się detalami i symbolicznymi motywami, więc jeśli szukasz wyjątkowej biżuterii to na pewno znajdziesz tutaj coś dla Siebie. Cały czas dodaje nowe modele czerpiąc radość z tworzenia biżuterii artystycznej z kamieni naturalnych.

Kamienie CZAKRALNE

Sięgnij intuicyjnie po ulubione kolory czy stylistykę lub wczytaj się w opis i wybierz dla Siebie kamienie czakralne. 7 czakr to podstawowe elementy naszego systemu energetycznego, który odżywia, uzdrawia i harmonizuje nasze ciała, więc tak dobrana biżuteria przestanie być tylko ozdobą. Kamienie czakralne będą działać wzmacniająco, stymulująco i ochronnie. Mogą one przybierać formę przepięknej biżuterii – kolczyków, bransoletek, naszyjników lub pierścionków.

Kamienie URODZENIOWE

Znajdź swój kamień urodzeniowy. Dzięki niemu biżuteria noszona na co dzień nabiera prawdziwego znaczenia. Zwyczaj noszenia kamieni pasujących do miesiąca urodzin od wieków istnieje w wielu kulturach i tradycjach. Podobnie jak nasi przodkowie, zakładamy, że taka biżuteria będzie nie tylko ładnie wyglądać, ale pomoże nam zachować równowagę duchową, dobre zdrowie. Będzie wpływać na nasze wibracje, emocję i postawę, wspierać nasze zdolności i predyspozycje, z którymi przyszliśmy na świat.

Kamienie dla ZNAKÓW ZODIAKU

Dobierz biżuterię wybierając odpowiednie kamienie dla znaków zodiaku. Każdy kamień ma w sobie energię, która oddziałuje na konkretne cechy charakteru każdego znaku zodiaku. Dla niektórych kamienie naturalne są talizmanami, które poprawiają poczucie bezpieczeństwa. Dla innych pomocą w pozbyciu się wewnętrznych blokad. Kamienie dla znaków zodiaku utrzymują harmonię pomiędzy pozytywnymi i negatywnymi cechami poszczególnych znaków. Pomagają opanować temperament, nie zmieniając naturalnego usposobienia. Każdy kamień wspiera inne cechy, dlatego można je łączyć, albo zmieniać w zależności od potrzeb.

Biżuteria z CZARNYM TURAMLINEM

Biżuteria z czarnym turmalinem jest niekwestionowanym bestsellerem. Czarny turmalin jest jednym z najbardziej niezwykłych kamieni. Rozprasza lęki i ma bardzo silne działanie ochronne. Świetnie radzi sobie z negatywną energią, łagodzi stres i usuwa niepewność. Zarówno bransoletka męska z kamieni jak i damska - to nie tylko atrakcyjny wygląda, ale dzięki obecności czarnego turmalinu to również korzystne oddziaływanie na nasze zdrowie i samopoczucie. To rodzaj talizmanu, który będzie chronił, wzmacniał i wspierał.

Male do MEDYTACJI

Osoby poszukujące biżuterii do praktyk medytacyjnych znajdą tutaj male do medytacji. Naszyjniki wykonane z kamieni naturalnych, pereł. Ręcznie wiązane na nylonowej nici, ozdobione srebrem próby 925. Zakończone koralikiem guru, chwostem z jedwabnej nici, srebrną stupą lub ozdobnym kryształem. Wszystkie male do medytacji są ręcznie wiązane, projektowane z wielką starannością i dbałością o detale. Male Mystic Wings to pojedyncze wzory, unikatowe egzemplarze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl