O mnie

Dzięki mojej biżuterii chcę żebyś dostrzegła, że jesteś najlepszą wersją siebie w każdej sytuacji. Poczuła się piękna, silna, świadoma, skupiona na swoich potrzebach, pragnieniach i celach, które są ważne, ale nie narzucone. Mocno wierzę, że jeśli najpierw zadbamy o siebie, to potem dużo więcej możemy zaoferować innym. Bo widzisz – nie możesz dawać czegoś, czego nie masz. Najlepszą formą obdarowywania innych wynika z obfitości i nadmiaru. Dajesz w momencie, gdy czujesz, że możesz się czymś podzielić, że masz czegoś wystarczająco dużo.

Od 2011 roku jestem związana z branżą jubilerską. Rok temu poczułam potrzebę skupienia się na sobie, wolniejszego trybu życia, a przede wszystkim niezależności. Potężnym impulsem była książka „Biżuteria artystyczna – Kurs wytwarzania” Andrzeja Bandkowskiego i dwa tygodnie spędzone w jego pracowni we Wrocławiu. Podążając własną drogą i ufając intuicji - zakończyłam współpracę z korporacją i od tego momentu tworzę i rozwijam swoją markę Mystic Wings.

Fascynują mnie kamienie naturalne, litoterapia, numerologia. W marcu 2022 ukończyłam kurs Usui Reiki Ryoho stopień I oraz II, który wykorzystuje przy tworzeniu biżuterii. W moim butiku online znajdziesz autorskie i limitowane wzorów. Biżuterię ręcznie wykonaną, pełną mocy i energii. Kolekcję z kamieni naturalnych, które możesz dobrać do swojego znaku zodiaku, miesiąca urodzenia czy portretu numerologicznego i uczynić z nich swoje talizmany. 

Żyjemy w czasach, w których jesteśmy stale bombardowani negatywnymi informacjami, żyjemy w stresie, w ogromnym pędzie, przez co mamy wiele blokad energetycznych. Kiedy energia swobodnie przepływa - jesteśmy zdrowi, kiedy mamy blokady - chorujemy. Wierzę, że kamienie naturalne, poza ozdobą, posiadają moce wzmacniające, ochronne, oczyszczające. Kryształy pomagają wyciszyć umysł z negatywnych myśli, ułatwiają połączenie z naszą intuicją.

Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla Siebie.

Magdalena

 portret

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl