O mnie

Dzięki mojej biżuterii chcę żebyś dostrzegła, że jesteś najlepszą wersją siebie w każdej sytuacji. Mocno wierzę, że jeśli najpierw zadbamy o siebie, to potem dużo więcej możemy zaoferować innym. Bo widzisz – nie możesz dawać czegoś, czego nie masz. Najlepszą formą obdarowywania innych wynika z obfitości i nadmiaru. Dajesz w momencie, gdy czujesz, że możesz się czymś podzielić, że masz czegoś wystarczająco dużo.

Od wielu lat fascynuje się numerologią, litoterapią, praktykuje reiki. W przełomowym momencie życia pojawiła się medytacja oraz zainteresowanie kamieniami. Na początku sporo czytałam o kamieniach, o ich symbolice, właściwościach, a potem zaczęłam się nimi otaczać, uczestniczyć w wystawach i kursach.

Od ponad 10 lat związana jestem z branżą jubilerską. Z miłości do biżuterii i kamieni szlachetnych, zrodził się pomysł na stworzenie własnej marki. Przestrzeni w sieci internetowej, dla osób poszukujących autorskich i  bardzo unikatowych kolekcji. Biżuterii która ozdobi, podkreśli osobowość i da poczucie szczęścia. Ręcznie wykonanej, wspierającej pracę z umysłem, która będzie użyteczna we wszelkich praktykach medytacyjnych oraz rozwoju duchowym. Znajdziesz tutaj wzory, które możesz dobrać do swojego znaku zodiaku, miesiąca urodzenia czy osobowości i uczynić z nich swoje talizmany.

Żyjemy w czasach, w których jesteśmy stale bombardowani negatywnymi informacjami, żyjemy w stresie, w ogromnym pędzie, przez co mamy wiele blokad energetycznych. Kiedy energia swobodnie przepływa - jesteśmy zdrowi, kiedy mamy blokady - chorujemy.  Wierzę, że kamienie naturalne, poza ozdobą, posiadają moce wzmacniające, ochronne, oczyszczające. Kryształy pomagają wyciszyć umysł z negatywnych myśli, ułatwiają połączenie z naszą intuicją.

Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla Siebie ♥

Magdalena

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl