Energia kamieni! 0
Energia kamieni!

Magia kamieni naturalnych  

Świat kryształów jest pełen magii, piękna i potężnych wibracji. Każdy kryształ niesie ze sobą unikalną częstotliwość, która może wpływać na nasze pole energetyczne. Kryształy, minerały i kamienie naturalne są jedną z najlepiej zorganizowanych struktur w naturze. Fizyka kwantowa dowodzi, że cała materia na poziomie podstawowym to nic innego, jak wibrujące struny energii elektrycznej. Kamienie (szczególnie te szlachetne) mają własną wibrację. Emitowana przez nie częstotliwość wyłapuje nieprawidłowości i równoważy je, przywracając harmonię. Kamienie i minerały mają zdolność do gromadzenia, emitowania i przechowywania energii. Mówiąc najprościej, niektóre kamienie naturalne mogą pobierać od żywego organizmu nadmiar energii lub uzupełniać jej braki. 

Od czego zacząć? 

Jakie kryształy na początek? Nie ma jednego idealnego. Z racji, że każdy kryształ ma swoją indywidualną właściwość, przedstawię ci kryształy najlepsze na początek przygody.

Kryształ Górski:  

Kryształ jest znany jako główny uzdrowiciel, może usunąć wszelkie negatywne wibracje z Ciebie lub z otoczenia. Równocześnie wypełnia przestrzeń pozytywnymi wibracjami. Jeśli miałbyś kupić jeden kryształ, to jest nim Kryształ Górski. Wzmacnia również wibracje innych kamieni naturalnych znajdujących się wokół niego, zwiększając energię pomieszczenia. Pomoże oczyścić chaos i pozwoli Ci skupić się na tym, co ważne.

Ametyst:  

Nazywany jest kamieniem harmonii i relaksu. Pomaga on zachować wewnętrzną równowagę duchową, wpływa na stabilizację emocjonalną, przynosi spokój i odpycha negatywne myśli. Aktywuje czakrę trzeciego oka, otwierając portal do Twoich zdolności fizycznych i intuicji. Przyda Ci się, jeśli chcesz zachować równowagę między różnymi sferami życia lub gdy potrzebujesz odpoczynku, wyciszenia i harmonii. Z jego pomocą możesz odepchnąć wiele negatywnych myśli i znaleźć sposób na zrelaksowanie zarówno ciała, jak i umysłu.

Kwarc różowy:  

Kwarc emituje silną wibrację bezwarunkowej miłości, radości. Wzmacnia empatię oraz wrażliwość. Pomogą przezwyciężyć nieufność oraz otworzą na nową miłość, uzdrowić stare negatywne emocje, takie jak złość, strach czy zazdrość. Swoją wibracją przynosi współczucie i zrozumienie. Energetycznie jest bardzo chłodzący i może być korzystny, jeśli doświadczasz w swoim ciele gorąca w postaci złości lub frustracji.

Cytryn:  

Kamień optymizmu, szczęścia, obfitości i manifestacji, przyciąga do naszego życia ludzi oraz sytuacje, które prowadzą nas do sukcesu i bogactwa. Inspiruje do działania. Cytryn nie pochłania negatywnej energii - przekształca negatywne uczucia i myśli w pozytywne. Energia, którą emanuje, przyciąga do życia miłość i szczęście. Skutecznie chroni przed zazdrością i zawiścią. Jego barwa jest związana ze słońcem, tak więc cytryn jest kamieniem optymizmu i radości. Wzmaga pewność siebie, silną wolę i kreatywność.

Czarny Turmalin:  

Kamień o niezwykle silnych właściwościach ochronnych. Chroni przed negatywną energią. Jeśli obawiasz się zawiści, złego życzenia, zazdrości lub obciążenia czyimiś problemami, ten kamień jest idealny dla Ciebie. Turmalin redukuje negatywne energie, mobilizuje do kontroli i samodyscypliny, wyzwala pozytywne myślenie w trudnych stresujących sytuacjach. Samo noszenie tego kamienia zapewni tarczę wokół Twojej aury, nie pozwalając negatywnej energii przyczepić się do Ciebie. Kamień ten był używany jako ochrona przez tysiące lat i nadal jest jednym z najsilniejszych kamieni ochronnych, jakie znamy.

Potrzebujesz tego, co zmienia twoje życie na lepsze. Zachęcam do poszukiwania swojego kamienia idealnego. W końcu bez odrobiny magii życie byłoby niepełne.

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Zapisz się do newlettera i odbierz - 5% rabatu na pierwsze zamówienie!
 • ŚLEDŹ NAS NA  
 • facebook mystic wings
 • instagram mysticwings_bizuteria
 • tik tok mysticwings_bizuteria
 • pinterest
 • Jakość

  Kamienie naturalne, srebro 925
 • Certyfikat

  Rejestracja w Urzędzie Probierczym Kraków nr 13444
 • Bezpieczeństwo

  Certyfikat SSL. Bezpieczeństwo i zaufanie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl