Czas realizacji zamówienia

Po złożeniu przez Ciebie zamówienia niezwłocznie otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Od tego momentu rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac. Czas kompletowania zamówienia wynosi od 2-5 dni roboczych.

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku zamówień indywidualnych, zmiany rozmiaru na indywidualne życzenie). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia. zamówienia

 

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

» formy płatności 

 Forma dostawy

 

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia w terminie przez nią deklarowanym, tj. od 2 do 7 dni roboczych od nadania (dostawa następuje wyłącznie z dni robocze, z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt)

Czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl